Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 16:24:37

Поліцейський, будучи в відпустці, затримав ринкового грабіжника

24.04.2017   07:51

Заступник начальника Управління превентивної діяльності - начальник відділу дільничних офіцерів поліції на місці злочину затримав зловмисника, який вихопив 100-доларову купюру у відвідувачки ринку та кинувся навтьоки.

Керівник дільничних офіцерів поліції області підполковник поліції Олег Флюгерт того дня, перебуваючи у короткостроковій відпустці, зайшов на ринок «Бойова» купити продуктів. Раптом він почув жіночий крик: «Допоможіть, тримайте злодія!» і побачив, як худорлявого чоловіка намагаються наздогнати жінка та дівчинка років десяти, на бігу благаючи про допомогу.

Поліцейський, ні секунди не роздумуючи, кинувся за зловмисником. Через кілька секунд невідомий втікач зник між заростями у глибокому яру, який пролягає неподалік. Спустившись у яр, правоохоронець заходився обстежувати густі чагарники. Досить швидко він помітив чоловіка, який поспіхом перевдягався в іншу куртку. Наблизившись до незнайомця, офіцер поліції представився та наказав йому не рухатися. Після цього правоохоронець викликав наряд патрульної поліції і слідчо-оперативну групу Чернігівського відділу поліції.

Провівши поверхневий огляд затриманого в присутності понятих, поліцейські виявили у чоловіка документи на його ім’я, складаний ножик та купюру номіналом у 100 доларів, яку він відібрав у потерпілої. Зловмисником виявився 35-річний місцевий нероба.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), що передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Розпочато досудове розслідування.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини