Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 16:32:00

Прокурори на семінарі обговорювали особливості реалізації прокурором повноважень у сфері захисту прав дітей

22.04.2017   09:39Агенцiя

Одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури є захист прав і свобод дітей. Тому, з метою активізації роботи у сфері охорони дитинства 21 квітня у прокуратурі області відбувся семінар на тему: «Реалізація прокурором повноважень у сфері захисту прав дітей».

Захід проведено за участі заступників керівників та прокурорів місцевих прокуратур, які за розподілом обов’язків відповідають за даний напрям роботи, а також співробітників слідчого управління Головного управління  Національної поліції в Чернігівській області. 

На семінарі обговорили особливості реалізації прокурором повноважень у сфері захисту прав і свобод дітей, зокрема при здійсненні представницької діяльності, захисті прокурором прав дітей у межах кримінального провадження, здійсненні нагляду за додержанням законів при виконанні  судових рішень тощо.

Представником поліції інформовано про проблемні питання під час  досудового розслідування кримінальних проваджень щодо неповнолітніх.

Семінар пройшов у формі живого діалогу, у ході якого учасники обговорили теоретичні та практичні аспекти діяльності, як прокурора так і інших правоохоронних органів, спрямовані на забезпечення виконання повноважень у сфері захисту прав дітей.
         

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини