Чернігівські декларанти вже відзвітували про понад 177,9 мільйонів минулорічних доходів
Про це повідомили у відділі адміністрування податку на доходи фізичних осіб, майнових податків і зборів з фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області.
Нагадуємо громадянам, що до завершення компанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2016 році залишилося обміль часу. Останній день подання декларації - 03 травня 2017 року.
Виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію чернігівці можуть через мережу Інтернет, або ж безпосередньо в Центрі обслуговування платників інспекції, розташованому за адресою: вул. Кирпоноса, буд. 28, м. Чернігів. У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи.
Прихильникам сучасних інформаційних технологій пропонуємо декларувати доходи в електронному вигляді. З цією метою працює спеціальний електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді». Зокрема, фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) можуть подати декларацію в електронному вигляді.
Безкоштовно отримати ЕЦП можна у відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок: (0462) 77-49-27.
Декларація подається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.