Чернігівська міська рада починає публікувати реєстр виданих дублікатів документів на житло
На сайті Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація – Міська квартирна черга» розміщений реєстр дублікатів правоустановчих документів на житло, виданих виконавчим комітетом Чернігівської міської ради з початку 2017 року.
Оприлюднення реєстру розпочате відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 квітня 2017 року №142 «Про видачу дублікатів свідоцтва про право власності на житло».
Реєстр на сайті буде постійно доповнюватись.
Як розповів начальник Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради Михайло Католик, ці відомості можуть бути корисними, наприклад, нотаріусам при здійсненні нотаріальних дій щодо житла або покупцям житла для додаткового захисту від шахраїв.
Інформацію щодо дублікатів документів, виданих до 2017 року, можна отримати в Управлінні квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради за запитом в рамках закону «Про доступ до публічної інформації».
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.