Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 16:05:42

Хід досудового розслідування за фактом незаконного полювання на території Ічнянського національного природного парку - на контролі прокуратури

15.04.2017   08:37

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури Ічнянським відділом поліції розслідується кримінальне провадження за фактом незаконного полювання у січні поточного року на території Ічнянського національного природного парку, під час якого вбито оленя (ч. 1 ст. 248 КК України).

Зважаючи, що вказана подія набула суспільного значення, вказане питання стало предметом звернення представників громадськості Ічнянщини у лютому поточного року на особистий прийом до прокурора області.

У зв’язку із цим стан слідства у провадженні 16.02.2017 заслухано на нараді у прокурора області з  визначенням заходів до активізації досудового розслідування, забезпечення ефективного процесуального керівництва.

Через неефективне досудове розслідування з часу реєстрації провадження до звернення представників громадськості та заслуховування стану слідства на нараді, було проведено лише декілька процесуальних дій (3 огляди місця події, допитано кілька свідків та призначено лише одну експертизу).

З урахуванням вжитих прокуратурою області заходів слідство активізовано та в стислі терміни проведено понад 30 слідчих та процесуальних дій. Зокрема, додаткові огляди місця події та транспортного засобу, під час яких зафіксовано істотні обставини вчиненого злочину, слідчі експерименти, допити свідків, призначено понад 6 експертиз (судово-імулогічну та балістичну, продуктів  вибуху та пострілу тощо).

Зосереджено першочергову увагу на встановленні доказової бази причетності конкретних осіб до незаконного полювання.

З цією метою внаслідок належно скоординованих прокуратурою дій  проведено ряд обшуків, у ході яких вилучено транспортний засіб, мисливську зброю, боєприпаси, рештки тварини, знаряддя та пристрої, що використовувалися при скоєнні злочину.

Згідно ухвал суду забезпечено здобуття інших відомостей про обставини, які мають істотне значення для досудового розслідування, та накладено арешт на всі речові докази (зброю, автомобіль «Nissan-Navara»), вилучені під час проведення слідчих дій.

У зв’язку з неефективним досудовим розслідуванням слідчого Ічнянського СВ Прилуцького ВП ГУНП притягнуто до відповідальності.

Наразі слідство триває та перебуває на контролі прокуратури області.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.