Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 16:36:10

Рятувальники провели профілактично-роз'яснювальні заходи з настоятелями культових закладів міста

15.04.2017   08:32Агенцiя

Великдень – одне з найважливіших християнських свят, яке пов’язане не тільки зі службою й освяченням пасхальних страв, а й з використанням вірянами відкритого вогню свічок і лампадок під час масового перебування у культових закладах.

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час Великодня, 13 квітня фахівцями Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно із  представниками мас-медіа проведені профілактично-роз'яснювальні заходи з настоятелями культових закладів Чернігова.

Рятувальники оглянули стан відповідності вимогам пожежної безпеки первинних засобів пожежогасіння, електронагрівальних приладів, шляхів евакуації, місць використання відкритого вогню та надали певні фахові поради.

З настоятелями храмів та персоналом надзвичайники провели інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки, а також вручили профілактичні пам'ятки та листівки.

В свою чергу настоятелі храмів запевнили, що під час богослужінь будуть вжиті усі можливі заходи, аби свято Великодня для вірян пройшло безпечно.       
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.