Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 09:37:10

Аудитори під час ревізії державного підприємства оборонного комплексу виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 1,8 млн. гривень

13.04.2017   08:03Агенцiя

Проведеною плановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», підпорядкованого Державному Концерну «Укроборонпром», виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 1,8 млн. гривень.

Зокрема, Підприємством здійснено покриття витрат сторонніх юридичних осіб на суму майже 1,0 млн грн внаслідок реалізації послуг з ремонту інженерної техніки за цінами нижчими фактичних витрат на їх виконання.

Разом з тим, Підприємством виконано роботи з ремонту інженерної техніки без укладених договорів та відображення в обліку доходів і дебіторської заборгованості на суму 0,2 млн. гривень.

Окрім того, не зважаючи на процедуру банкрутства та діючу на підприємстві процедуру санації, а також на наявність значної кредиторської заборгованості з оплати праці, Підприємством здійснювалося нарахування непередбачених законодавством та колективним договором премій, матеріальної допомоги, надбавок і доплат, що призвело до зайвих витрат на оплату праці на загальну суму 0,2 млн. гривень.
                    
За порушення ведення бухгалтерського обліку директора та головного бухгалтера Підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.
 
Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Чернігівської області та орган управління – Державний Концерн «Укроборонпром».
Матеріали ревізії передано до Управління Служби безпеки України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:01

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 жовтня до 8:00 22 жовтня 2020 року.

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень 08:33

Податківцями виявлено злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території Чернігівської області протягом 2019-2020 років.

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі 08:12

Нові іномарки Renault Duster для оперативної і якісної роботи отримали групи реагування патрульної поліції в Бахмачі, Прилуках і Корюківці.

У с. Ловинь на Ріпкинщині рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

У с. Ловинь на Ріпкинщині рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку 08:08

21 жовтня о 06:40 до Служби порятунку "101" у селищі Ріпки надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Ловинь.

22 жовтня - Всесвітній день людей з вадами мовлення

22 жовтня - Всесвітній день людей з вадами мовлення 07:55

Король Великобританії, Канади, Австралії та Південної Африки Георг VI, який страждав на заїкання, визнав важливість мовної терапії для лікування заїкання ще на початку 20-го століття.