Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 08:05:26

Розмір допомоги на поховання збільшено

13.04.2017   07:48Агенцiя

З 1 березня 2017 року розмір допомоги на поховання за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності збільшено та встановлено на рівні 4100 грн. (раніше - 2200 грн.).

Допомога надається у разі смерті працюючого або фізичної особи-підприємця, а також членів сім'ї, які перебували на його утриманні, крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві (Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування").

Документи, які є підставою для надання допомоги:
- заява особи, яка здійснила поховання;
- свідоцтво про смерть;
- витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть (для уникнення подвійної виплати);
- довідка з місця проживання про перебування померлого члена сім'ї на утриманні застрахованої особи (у разі смерті члена сім'ї).

Звертаємо увагу, що допомога виплачується тільки за основним місцем роботи померлого.


Директор Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Бахмацька В.І.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.