На Чернігівщині поліція знайшла п'ятирічного хлопчика з Сумщини
Поліція Новгорода-Сіверського передала батькам 5-річного хлопчика, який сам приїхав з Путивльського району Сумської області.
До Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області зателефонував водій рейсового автобуса та повідомив, що виявив у салоні маленького хлопчика без дорослих. В селі Лоска поліцейські сектору реагування патрульної поліції забрали дитину з автобуса та доставили до Новгород-Сіверського відділу поліції.
Як з’ясували правоохоронці під час спілкування з маленьким мандрівником, хлопчина приїхав на Чернігівщину з Путивльського району Сумської області. Малюк постійно повторював, що він не загубився, а просто їхав у магазин до Глухова (Сумщина), де хотів придивитися собі сенсорний мобільний телефон.
Але до Глухова хлопчик чомусь не доїхав, а вийшов у Шостці та пересів на автобус до Новгорода-Сіверського. Далі він сів у автобус, що прямував до Чернігова, і лише тут на нього звернули увагу дорослі. І це при тому, що зі слів дитини, з його рідного села до траси він ішов пішки два кілометра полем, щоб сісти на автобус, і його не могли не бачити дорослі.
Коли поліцейські вже забирали малого з автобуса, до Новгород-Сіверського відділу поліції надійшло орієнтування, що на Сумщині зникла дитина. Мама малюка повідомила, що він зник близько восьмої ранку – сказав, що піде випустить курей з курника, а сам пішов з дому.
Перебуваючи у відділу поліції, хлопчина поводився спокійно, не плакав. Поліцейські його нагодували та дали олівці, щоб він малював та писав літери. Малюк періодично виходив на свіже повітря разом із поліцейськими.
Увечері того ж дня по хлопчика приїхали правоохоронці з Путивля Сумської області і його батько. Той аж розплакався, коли побачив сина. Всі дуже переживали, бо неподалік села є ліс, річка і навіть болото, і хто знає, куди могла зайти дитина. Хлопчик пообіцяв татові, що більше ніколи не піде з дому без дозволу.
Попрощавшись з новгород-сіверськими поліцейськими, хлопчик з дорослими поїхав додому на Сумщину.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».