Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 14:37:04

Результати проекту ЄС/ПРООН помітно вже сьогодні

11.04.2017   14:18

10 квітня відбулося урочисте завершення ремонту в ОСББ «Добробут» у рамках проекту ЄС ПРООН «Розвиток, орієнтований на громаду».

ОСББ «Добробут» було створене нещодавно, але завдяки актиній праці і наполегливості своєї громади уже отримало результати від співпраці з організаторами даного проекту.

Завдяки участі у проекті будинок по вул. Незалежності, 30 був утеплений та відремонтований. Проект фінансувався Європейським союзом та співфінансувався Програмою розвитку ООН, а також Ніжинською міською радою та об`єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Добробут».

Загальна вартість проекту склала 825 399 грн.

Внески сторін: ЄС/ПРООН 325 195 грн.
Ніжинська міська рада 371 426 грн.
Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Добробут» 128 774 грн.

На урочистому заході були присутні перший заступник міського голови  Григорій Олійник, координатор проекту ЄС ПРООН Ніна Підколзіна та щасливі жителі будинку. Голова ОСББ подякував міській раді, яка на протязі усієї реалізації проекту підтримувала громаду. Григорій Олійник подякував за мужність, яка знадобилася для закінчення капітального ремонту. Зазначив, що серед мешканців даного ОСБББ є порозуміння, любов до своєї оселі. «Ви є прикладом для усіх наступних ОСББ, які також будуть брати участь у  цьому проекті».

Слова подяки висловили усі бажаючі мешканці будинку. Під кінець заходу, голова ОСББ нагородив виконавця ремонтних робіт подякою.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.