Протягом кількох годин у Чернігові сталися дві ДТП, в яких постраждали люди
9 квітня о 14.30 на лінію «102» надійшла інформація, що на перехресті вулиць Героїв Чорнобиля та Мстиславська сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мотоцикла й автомобіля.
За вказаною адресою був направлений екіпаж патрульної поліції.
Прибувши на місце, патрульні з’ясували, що в ДТП постраждав водій мотоциклу – 22-річний чернігівець.
Його із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку і закритим переламом ноги забрала карета швидкої медичної допомоги.
За попередньою інформацію, яку правоохоронці встановили на місці, водій автомобіля ВАЗ-21099 рухався вулицею Мстиславською в бік вулиці Героїв Чорнобиля, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав переваги мотоциклу марки Honda і зіткнувся з ним.
За висновком медогляду на стан алкогольного сп’яніння, водій автомобіля був тверезим. На місце аварії викликали слідчого з оформлення ДТП.
Того ж дня о п’ятій вечора надійшла інформація про ще одне ДТП, в якому також постраждала людина. На перехресті вулиць Рокоссовського та Седнівська автомобіль ВАЗ-21102 на пішохідному переході наїхав на жінку.
За попередньою інформацією, 29-річна жінка намагалася перетнути проїжджу частину пішохідним переходом на заборонний сигнал світлофора.
Постраждалу із саднами та забоями забрала карета швидкої медичної допомоги.
Патрульна поліція звертається до всіх учасників дорожнього руху: будьте уважними, не порушуйте правила дорожнього руху. Нехтування правилами дорожнього руху може призвести до трагедії.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.