Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 12:29:47

Під час спільної наради щодо оздоровлення дітей у 2017 році рятувальники озвучили проблемні питання

06.04.2017   09:07Агенцiя

5 квітня у Малій академії наук учнівської молоді управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації відбулася семінар-нарада з питань оздоровчої кампанії дітей 2017 року.

До даного заходу було запрошено представника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Чернігівській області, яким було підкреслено, що завдяки комплексу спільних заходів, у минулому році в дитячих оздоровчих закладах пожеж та надзвичайних подій не допущено. Разом з тим слід зазначити, що виконання протипожежних заходів залишається на низькому рівні.

Зокрема потребують ремонту установки автоматичної пожежної сигналізації, електрогосподарства, територія та приміщення не забезпечені достатньою кількістю засобів пожежогасіння, шляхи евакуації та протипожежне водопостачання не відповідають вимогам.

Тож, аби відпочинок наших дітей був безпечним, керівникам цих об`єктів до початку оздоровчої кампанії необхідно привести їх в належний протипожежний стан. Крім того було акцентовано увагу щодо приведення пляжів оздоровчих закладів у відповідність до вимог "Правил охорони життя людей на водних об’єктах".
   
Під час семінар-наради, до присутніх доведені основні вимоги правил пожежної та техногенної безпеки під час роботи закладів. Крім того, були надані відповіді на запитання, які виникли в ході проведення заходу.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 80 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 80 порушень Правил рибальства 11:52

За тиждень з 22 по 29 жовтня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 80 порушень Правил рибальства.