Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:51:04

Відбувся особистий прийом громадян міським головою Чернігова

06.04.2017   08:55

Допомогти Єлецькому монастирю залишити відому ікону після реставрації на території храму, асфальтувати дороги в приватному секторі, припинити незаконну реконструкцію підвального приміщення в будинку - з цими та іншими питаннями зверталися громадяни до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка під час особистого прийому.

Загалом на прийом до міського голови записалися громадяни з приводу 8 індивідуальних та колективних звернень.

Одне з колективних звернень стосувалося реконструкції підвального приміщення в будинку. Занепокоєні мешканці цієї житлової будівлі, яка знаходиться в самому центрі міста за адресою пр-т Перемоги, 89, звернулися до Владислава Атрошенка з проханням допомогти їм розібратися в питанні та зупинити незаконну реконтсрукцію підвалу компанією «Проспект Сервіс». Мешканці будинку розповіли, що недавно в підвальному приміщенні розпочалися активні будівельні роботи. Вони звернулися до державної архітектурно-будівельної інспекції з запитом, чи має ця компанія відповідні дозволи на проведення робіт. За їх словами, ДАБІ повідомила, що роботи проводяться без відповідних дозволів.

З приводу цього питання міський голова дав доручення начальнику Управління державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради Людмилі Шкуріній виїхати на місце, з’ясувати обставини та скласти відповіднийт документ. А також дав доручення юридичному відділу міської ради, якщо буде складений акт щодо фактично проведених робів за відсутності дозвільних документів, на цій підставі звернутися до правоохоронних органів для притягнення керівників ції компанії до відповідальності та вжиття заходів для призупинення та зупинення будівництва.

До керівника міста також звернулася делегація від Єлецького монастиря. Священнослужитель та монахині турбуються про те, щоб реставрація ікони Єніцівської Божої Матері проходила на території монастиря та після реставрації образ також залишався в ньому. Ікона, юридичним власником якої є обласний музей, на території монастиря на підставі договору з музеєм знаходиться вже 17 років поспіль. Владислав Атрошенко пообіцяв звернутися з цим питанням до керівництва області.

У результаті прийому всі громадяни отримали відповіді міського голови та фахівців міської ради щодо своїх питань.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини