Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 13:18:11

Відбувся особистий прийом громадян міським головою Чернігова

06.04.2017   08:55

Допомогти Єлецькому монастирю залишити відому ікону після реставрації на території храму, асфальтувати дороги в приватному секторі, припинити незаконну реконструкцію підвального приміщення в будинку - з цими та іншими питаннями зверталися громадяни до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка під час особистого прийому.

Загалом на прийом до міського голови записалися громадяни з приводу 8 індивідуальних та колективних звернень.

Одне з колективних звернень стосувалося реконструкції підвального приміщення в будинку. Занепокоєні мешканці цієї житлової будівлі, яка знаходиться в самому центрі міста за адресою пр-т Перемоги, 89, звернулися до Владислава Атрошенка з проханням допомогти їм розібратися в питанні та зупинити незаконну реконтсрукцію підвалу компанією «Проспект Сервіс». Мешканці будинку розповіли, що недавно в підвальному приміщенні розпочалися активні будівельні роботи. Вони звернулися до державної архітектурно-будівельної інспекції з запитом, чи має ця компанія відповідні дозволи на проведення робіт. За їх словами, ДАБІ повідомила, що роботи проводяться без відповідних дозволів.

З приводу цього питання міський голова дав доручення начальнику Управління державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради Людмилі Шкуріній виїхати на місце, з’ясувати обставини та скласти відповіднийт документ. А також дав доручення юридичному відділу міської ради, якщо буде складений акт щодо фактично проведених робів за відсутності дозвільних документів, на цій підставі звернутися до правоохоронних органів для притягнення керівників ції компанії до відповідальності та вжиття заходів для призупинення та зупинення будівництва.

До керівника міста також звернулася делегація від Єлецького монастиря. Священнослужитель та монахині турбуються про те, щоб реставрація ікони Єніцівської Божої Матері проходила на території монастиря та після реставрації образ також залишався в ньому. Ікона, юридичним власником якої є обласний музей, на території монастиря на підставі договору з музеєм знаходиться вже 17 років поспіль. Владислав Атрошенко пообіцяв звернутися з цим питанням до керівництва області.

У результаті прийому всі громадяни отримали відповіді міського голови та фахівців міської ради щодо своїх питань.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи 12:47

Вчора в Чернігові сталися дві дорожньо-транспортних пригоди, в кожній з яких один з учасників був з ознаками алкогольного сп’яніння.

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" 12:30

На базі позашкільного навчального закладу «Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініційованого Національним олімпійським комітетом України.

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.