Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 22:39:15

Відбувся особистий прийом громадян міським головою Чернігова

06.04.2017   08:55

Допомогти Єлецькому монастирю залишити відому ікону після реставрації на території храму, асфальтувати дороги в приватному секторі, припинити незаконну реконструкцію підвального приміщення в будинку - з цими та іншими питаннями зверталися громадяни до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка під час особистого прийому.

Загалом на прийом до міського голови записалися громадяни з приводу 8 індивідуальних та колективних звернень.

Одне з колективних звернень стосувалося реконструкції підвального приміщення в будинку. Занепокоєні мешканці цієї житлової будівлі, яка знаходиться в самому центрі міста за адресою пр-т Перемоги, 89, звернулися до Владислава Атрошенка з проханням допомогти їм розібратися в питанні та зупинити незаконну реконтсрукцію підвалу компанією «Проспект Сервіс». Мешканці будинку розповіли, що недавно в підвальному приміщенні розпочалися активні будівельні роботи. Вони звернулися до державної архітектурно-будівельної інспекції з запитом, чи має ця компанія відповідні дозволи на проведення робіт. За їх словами, ДАБІ повідомила, що роботи проводяться без відповідних дозволів.

З приводу цього питання міський голова дав доручення начальнику Управління державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради Людмилі Шкуріній виїхати на місце, з’ясувати обставини та скласти відповіднийт документ. А також дав доручення юридичному відділу міської ради, якщо буде складений акт щодо фактично проведених робів за відсутності дозвільних документів, на цій підставі звернутися до правоохоронних органів для притягнення керівників ції компанії до відповідальності та вжиття заходів для призупинення та зупинення будівництва.

До керівника міста також звернулася делегація від Єлецького монастиря. Священнослужитель та монахині турбуються про те, щоб реставрація ікони Єніцівської Божої Матері проходила на території монастиря та після реставрації образ також залишався в ньому. Ікона, юридичним власником якої є обласний музей, на території монастиря на підставі договору з музеєм знаходиться вже 17 років поспіль. Владислав Атрошенко пообіцяв звернутися з цим питанням до керівництва області.

У результаті прийому всі громадяни отримали відповіді міського голови та фахівців міської ради щодо своїх питань.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 577 нових випадків COVID-19

Виявлено 577 нових випадків COVID-19 18:31

За даними управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 квітня в області зафіксовано 577 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини