Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 11:37:04

Прокуратурою забезпечується реальне виконання судових рішень у сфері охорони довкілля – відшкодовано понад 350 тис. грн.

06.04.2017   07:40

Повнота відшкодування збитків, заподіяних природним ресурсам, є одним із пріоритетних напрямів роботи органів прокуратури області.

Так, Ніжинською місцевою прокуратурою за результатами опрацювання матеріалів Державної екологічної інспекції встановлено неналежне виконання посадовими особами одного з лісогосподарських підприємств обов’язків по забезпеченню охорони та захисту лісів від незаконних рубок, унаслідок чого заподіяно шкоду на суму понад 35 тис. грн.

Вказане порушення стало підставою для звернення прокуратури на захист інтересів держави до суду з відповідним позовом, який господарським судом Чернігівської області задоволено.

Незважаючи, що ухвалене судом першої інстанції судове рішення Київським апеляційним господарським судом скасовано, Вищий господарський суд України підтвердив правомірність вимог прокурора.

Наразі судове рішення виконано, інтереси держави поновлено.

У поточному році за позовами прокурорів у сфері охорони навколишнього природного середовища уже реально відшкодовано понад 350 тис. грн.

Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської  області
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету 09:21

29 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.