Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 00:51:25

Прокуратурою забезпечується реальне виконання судових рішень у сфері охорони довкілля – відшкодовано понад 350 тис. грн.

06.04.2017   07:40

Повнота відшкодування збитків, заподіяних природним ресурсам, є одним із пріоритетних напрямів роботи органів прокуратури області.

Так, Ніжинською місцевою прокуратурою за результатами опрацювання матеріалів Державної екологічної інспекції встановлено неналежне виконання посадовими особами одного з лісогосподарських підприємств обов’язків по забезпеченню охорони та захисту лісів від незаконних рубок, унаслідок чого заподіяно шкоду на суму понад 35 тис. грн.

Вказане порушення стало підставою для звернення прокуратури на захист інтересів держави до суду з відповідним позовом, який господарським судом Чернігівської області задоволено.

Незважаючи, що ухвалене судом першої інстанції судове рішення Київським апеляційним господарським судом скасовано, Вищий господарський суд України підтвердив правомірність вимог прокурора.

Наразі судове рішення виконано, інтереси держави поновлено.

У поточному році за позовами прокурорів у сфері охорони навколишнього природного середовища уже реально відшкодовано понад 350 тис. грн.

Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської  області
 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини