Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 12:34:08

Під час практичних навчань були відпрацьовані дії екстремальних служб у разі виникнення аварійної ситуації з повітряним судном

06.04.2017   07:30

5 квітня біля села Мала Кошелівка Ніжинського району Чернігівської області відбулися практичні навчання щодо дій органів управління та пошуково-рятувальних сил і засобів системи авіаційного пошуку й рятування у разі виникнення аварійної ситуації з повітряним судном.

За легендою навчань, через виникнення аварійної ситуації на борту «Єврокоптера», екіпаж у встановлений час не вийшов на зв’язок та не спостерігається на екранах радіолокаторів. На борту повітряного судна перебуває 8 осіб, з яких 2 - члени екіпажу.

Спеціальним авіаційним загоном ДСНС України було сформовано штаб з проведення пошуково-рятувальних робіт, приведені у готовність авіаційні та наземні сили і засоби територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Для авіаційної розвідки й пошуку було залучено літак АН-32П, з якого, після визначення координат повітряного судна, що зазнало аварії, до місця пригоди десантується рятувальна парашутно-десантна група. Рятувальники підтвердили аварію повітряного судна та виявили постраждалого у важкому стані. Для його екстреного транспортування до медичного закладу було залучено вертоліт Спецавіазагону ДСНС України.

У цей час до місця пригоди прибули сили і засоби наземної пошуково-рятувальної команди, до складу якої увійшли представники органів влади, підрозділи Управління ДСНС України в області та Спецавіазагону ДСНС України, Національної поліції, медицини катастроф та лісового господарства. Для координації залучених сил і засобів було розгорнуто штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. Пожежно-рятувальними підрозділами було ліквідовано пожежу, що виникла внаслідок аварії з повітряним судном. Було організовано прочісування місцевості, у ході чого виявлені екіпаж та пасажири повітряного судна з травмами різного ступеня тяжкості. За допомогою нош постраждалі були доставлені на спеціальний майданчик для надання першої невідкладної допомоги й транспортування до лікувальних закладів.

Загалом до навчань було залучено 69 працівників ДСНС України та залучених служб, 14 одиниць спеціальної техніки, літак АН-32П та 2 вертольота ЕС-145 «Єврокоптер».

За словами керівника навчань - заступника начальника управління-начальника відділу забезпечення польотів Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Миколи Ядченка, завдання, які були поставлені перед усіма залученими, як повітряними, так і наземними підрозділами з пошуку та рятування під час навчальної аварійної ситуації з повітряним судном, були виконані на належному професійному рівні.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" 12:30

На базі позашкільного навчального закладу «Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініційованого Національним олімпійським комітетом України.

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 80 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 80 порушень Правил рибальства 11:52

За тиждень з 22 по 29 жовтня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 80 порушень Правил рибальства.