Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 17:03:17

Несанкціоноване використання каналізації рестораном тривало роками

05.04.2017   16:37

Перевірка показала, що ресторан «Колиба» роками проводив несанкціоноване використання міської каналізації для перекачки витоків у значних обсягах, при цьому не сплачуючи за послуги ані копійки.

4 березня на VII сесії міської ради було заслухано депутатський запит Наталії Хольченкової щодо неприємного запаху, який відчувається вздовж річки Стрижень від пляжу «Золотий берег» до ресторану «Колиба». Сесія направила запит на перевірку до КП «Чернігівводоканал».

Окрім вказаної депутатом Хольченковою ділянки було прийняте рішення перевірити несанкціоновані випуски каналізації в Стрижень вздовж всієї річки на території міста. Цього тижня, разом з муніципальною поліцією інспекція КП «Чернігівводоканал» почала перевірку з району вул. Гонча.

В той же час каналізаційній службі КП «Чернігівводоканал» було поставлене завдання перевірити усі оглядові колодязі в районі вул. Олега Михнюка (проходить від Красного мосту вздовж Стрижня до «Золотого берега»), на предмет несанкціонованих врізок.

Біля гуртожитку за адресою вул. Олега Михнюка, 1 в одному з каналізаційних колодязів було виявлено функціонуючу несанкціоновану врізку, яка йшла з невстановленого  помешкання. Проведенням розкопок неподалік від каналізаційного колодязя гуртожитку було виявлено ще один колодязь-гаситель, накритий бетонною плитою та засипаний ґрунтом, від якого напірний колектор вів в бік ресторану «Колиба».

В самому колодязі на господарчому подвір’ї ресторану було змонтовано насос, який перекачував всі витоки та нечистоти, спочатку до колодязя-гасителя, а звідти, по самопливному колектору, до міської каналізації

За даними абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» в ресторані «Колиба» не було облаштовано каналізації, а для відводу стоків та нечистот за документами використовувалася звичайнісінька вигрібна яма.

Після огляду вигрібної ями ресторану «Колиба» було встановлено, що вона, фактично, була переобладнана на каналізаційну насосну станцію. В самому колодязі на господарчому подвір’ї ресторану було змонтовано насос, який перекачував всі витоки та нечистоти, спочатку до колодязя-гасителя, а звідти, по самопливному колектору, до міської каналізації.

Несанкціонована каналізація використовується без відповідної сплати та дозволів щонайменше 10 років!

Опитування коменданта гуртожитку підтвердило факт багаторічного несанкціонованого використання міських каналізаційних мереж рестораном «Колиба» без відповідного оформлення та сплати за послуги КП «Чернігівводоканал». Як повідомив комендант гуртожитку, йому добре відомо про те, що ресторан «Колиба» підключений до міських каналізаційних мереж поруч з гуртожитком, але коли відбулося це підключення, він не знає. На його думку воно було виконане ще до його працевлаштування в гуртожиток. Тобто, несанкціонована каналізація використовується без відповідної сплати та дозволів щонайменше 10 років!

За інформацією абонентського відділу КП «Чернігівводоканал», ресторан «Колиба» в середньому споживає по 100 м3 води в місяць. Мабуть, за 10 років до міської каналізації поступило понад 12 тис.м3 стоків. Враховуючи той факт, що в закладах громадського харчування як правило, спостерігається перевищення граничнодопустимих концентрацій хімічно-активних речовин, через несанкціоновані скиди в каналізацію рестораном «Колиба», КП «Чернігівводоканал» втратило чималі суми.

Наразі втрати КП «Чернігівводоканал» обраховуються, ресторану «Колиба» буде виписаний штраф та обмежено надання послуг.


За повідомленням Інформаційної служби КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.

Аудитори виявили порушень на суму майже 800 тис. грн в

Аудитори виявили порушень на суму майже 800 тис. грн в "Чернігівський центральній районній лікарні" 14:23

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівська центральна районна лікарня» за період з 01.07.2017 по 30.06.2020 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 800 тис. грн.

Водій з ознаками алкогольного сп'яніння вдруге за рік сів за кермо, будучи позбавленим права керування

Водій з ознаками алкогольного сп'яніння вдруге за рік сів за кермо, будучи позбавленим права керування 14:17

Близько четвертої ранку, на вулиці Ремісничій патрульні зупинили автомобіль ВАЗ, водій якого порушив правила дорожнього руху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини