Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:54:49

Несанкціоноване використання каналізації рестораном тривало роками

05.04.2017   16:37

Перевірка показала, що ресторан «Колиба» роками проводив несанкціоноване використання міської каналізації для перекачки витоків у значних обсягах, при цьому не сплачуючи за послуги ані копійки.

4 березня на VII сесії міської ради було заслухано депутатський запит Наталії Хольченкової щодо неприємного запаху, який відчувається вздовж річки Стрижень від пляжу «Золотий берег» до ресторану «Колиба». Сесія направила запит на перевірку до КП «Чернігівводоканал».

Окрім вказаної депутатом Хольченковою ділянки було прийняте рішення перевірити несанкціоновані випуски каналізації в Стрижень вздовж всієї річки на території міста. Цього тижня, разом з муніципальною поліцією інспекція КП «Чернігівводоканал» почала перевірку з району вул. Гонча.

В той же час каналізаційній службі КП «Чернігівводоканал» було поставлене завдання перевірити усі оглядові колодязі в районі вул. Олега Михнюка (проходить від Красного мосту вздовж Стрижня до «Золотого берега»), на предмет несанкціонованих врізок.

Біля гуртожитку за адресою вул. Олега Михнюка, 1 в одному з каналізаційних колодязів було виявлено функціонуючу несанкціоновану врізку, яка йшла з невстановленого  помешкання. Проведенням розкопок неподалік від каналізаційного колодязя гуртожитку було виявлено ще один колодязь-гаситель, накритий бетонною плитою та засипаний ґрунтом, від якого напірний колектор вів в бік ресторану «Колиба».

В самому колодязі на господарчому подвір’ї ресторану було змонтовано насос, який перекачував всі витоки та нечистоти, спочатку до колодязя-гасителя, а звідти, по самопливному колектору, до міської каналізації

За даними абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» в ресторані «Колиба» не було облаштовано каналізації, а для відводу стоків та нечистот за документами використовувалася звичайнісінька вигрібна яма.

Після огляду вигрібної ями ресторану «Колиба» було встановлено, що вона, фактично, була переобладнана на каналізаційну насосну станцію. В самому колодязі на господарчому подвір’ї ресторану було змонтовано насос, який перекачував всі витоки та нечистоти, спочатку до колодязя-гасителя, а звідти, по самопливному колектору, до міської каналізації.

Несанкціонована каналізація використовується без відповідної сплати та дозволів щонайменше 10 років!

Опитування коменданта гуртожитку підтвердило факт багаторічного несанкціонованого використання міських каналізаційних мереж рестораном «Колиба» без відповідного оформлення та сплати за послуги КП «Чернігівводоканал». Як повідомив комендант гуртожитку, йому добре відомо про те, що ресторан «Колиба» підключений до міських каналізаційних мереж поруч з гуртожитком, але коли відбулося це підключення, він не знає. На його думку воно було виконане ще до його працевлаштування в гуртожиток. Тобто, несанкціонована каналізація використовується без відповідної сплати та дозволів щонайменше 10 років!

За інформацією абонентського відділу КП «Чернігівводоканал», ресторан «Колиба» в середньому споживає по 100 м3 води в місяць. Мабуть, за 10 років до міської каналізації поступило понад 12 тис.м3 стоків. Враховуючи той факт, що в закладах громадського харчування як правило, спостерігається перевищення граничнодопустимих концентрацій хімічно-активних речовин, через несанкціоновані скиди в каналізацію рестораном «Колиба», КП «Чернігівводоканал» втратило чималі суми.

Наразі втрати КП «Чернігівводоканал» обраховуються, ресторану «Колиба» буде виписаний штраф та обмежено надання послуг.


За повідомленням Інформаційної служби КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини