Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 00:53:35

Несанкціоноване використання каналізації рестораном тривало роками

05.04.2017   16:37

Перевірка показала, що ресторан «Колиба» роками проводив несанкціоноване використання міської каналізації для перекачки витоків у значних обсягах, при цьому не сплачуючи за послуги ані копійки.

4 березня на VII сесії міської ради було заслухано депутатський запит Наталії Хольченкової щодо неприємного запаху, який відчувається вздовж річки Стрижень від пляжу «Золотий берег» до ресторану «Колиба». Сесія направила запит на перевірку до КП «Чернігівводоканал».

Окрім вказаної депутатом Хольченковою ділянки було прийняте рішення перевірити несанкціоновані випуски каналізації в Стрижень вздовж всієї річки на території міста. Цього тижня, разом з муніципальною поліцією інспекція КП «Чернігівводоканал» почала перевірку з району вул. Гонча.

В той же час каналізаційній службі КП «Чернігівводоканал» було поставлене завдання перевірити усі оглядові колодязі в районі вул. Олега Михнюка (проходить від Красного мосту вздовж Стрижня до «Золотого берега»), на предмет несанкціонованих врізок.

Біля гуртожитку за адресою вул. Олега Михнюка, 1 в одному з каналізаційних колодязів було виявлено функціонуючу несанкціоновану врізку, яка йшла з невстановленого  помешкання. Проведенням розкопок неподалік від каналізаційного колодязя гуртожитку було виявлено ще один колодязь-гаситель, накритий бетонною плитою та засипаний ґрунтом, від якого напірний колектор вів в бік ресторану «Колиба».

В самому колодязі на господарчому подвір’ї ресторану було змонтовано насос, який перекачував всі витоки та нечистоти, спочатку до колодязя-гасителя, а звідти, по самопливному колектору, до міської каналізації

За даними абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» в ресторані «Колиба» не було облаштовано каналізації, а для відводу стоків та нечистот за документами використовувалася звичайнісінька вигрібна яма.

Після огляду вигрібної ями ресторану «Колиба» було встановлено, що вона, фактично, була переобладнана на каналізаційну насосну станцію. В самому колодязі на господарчому подвір’ї ресторану було змонтовано насос, який перекачував всі витоки та нечистоти, спочатку до колодязя-гасителя, а звідти, по самопливному колектору, до міської каналізації.

Несанкціонована каналізація використовується без відповідної сплати та дозволів щонайменше 10 років!

Опитування коменданта гуртожитку підтвердило факт багаторічного несанкціонованого використання міських каналізаційних мереж рестораном «Колиба» без відповідного оформлення та сплати за послуги КП «Чернігівводоканал». Як повідомив комендант гуртожитку, йому добре відомо про те, що ресторан «Колиба» підключений до міських каналізаційних мереж поруч з гуртожитком, але коли відбулося це підключення, він не знає. На його думку воно було виконане ще до його працевлаштування в гуртожиток. Тобто, несанкціонована каналізація використовується без відповідної сплати та дозволів щонайменше 10 років!

За інформацією абонентського відділу КП «Чернігівводоканал», ресторан «Колиба» в середньому споживає по 100 м3 води в місяць. Мабуть, за 10 років до міської каналізації поступило понад 12 тис.м3 стоків. Враховуючи той факт, що в закладах громадського харчування як правило, спостерігається перевищення граничнодопустимих концентрацій хімічно-активних речовин, через несанкціоновані скиди в каналізацію рестораном «Колиба», КП «Чернігівводоканал» втратило чималі суми.

Наразі втрати КП «Чернігівводоканал» обраховуються, ресторану «Колиба» буде виписаний штраф та обмежено надання послуг.


За повідомленням Інформаційної служби КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

Водохреща: традиції та прикмети

Водохреща: традиції та прикмети 15:51

Розповідаємо про традиції святкування Водохреща, та, як правильно до нього підготуватися. Які існують прикмети на Водохреща й чому люди занурюються в цей день у льодяну воду.

Другий Святвечір або “Голодна кутя”: історія свята, заборони та традиції

Другий Святвечір або “Голодна кутя”: історія свята, заборони та традиції 15:42

Другий Святий вечір – це надвечір’я перед завершальним святом різдвяно-новорічного циклу — Водохрещем.

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати квасолевий суп

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати квасолевий суп 15:28

Варіації такої страви є в різних кухнях світу. Але всі супи, що передбачають використання квасолі, мають щось спільне. Вони смачні, ситні та цілком можуть замінити повноцінний обід із першої та другої страви.

Гороскоп на наступний тиждень 18-23 січня 2021 року

Гороскоп на наступний тиждень 18-23 січня 2021 року 15:08

19 січня Сонце переходить у знак Водолія. Уран, управитель цього знаку, з 18 січня виходить з ретро-фази і перебуває у прямолінійному русі.