Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 14:39:24

Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області провела заключне засідання

04.04.2017   11:30Агенцiя

Днями, в приміщенні фіскальної служби області відбулось заключне засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області. Про це повідомили у відділі організації роботи відомства.

Традиційно, на порядку денному заключного засідання був звіт про роботу Громадської ради. У своєму виступі голова Громадської ради  Сергій Калашник зауважив, що  Громадська рада свої завдання виконала добре.

«Всього, чого прагнула активна громада Чернігівщини, було досягнуто.  А це відкритість органу до діалогу, порозуміння та тісна співпраця у вирішенні нагальних проблем,  які ставить перед нами сьогодення», - зазначив Сергій Калашник.

У своїх виступах громадськість Чернігівщини дала високу оцінку роботи Головного управління ДФС області.

Дорадчий орган був створений при фіскальній службі області та працював з березня 2015 року. Протягом двох років громадськість області  пліч о пліч працювала з Головним управлінням ДФС у Чернігівській області. Засідання проводились відкрито. У заходах Громадської ради брали участь керівництво фіскального органу області та його структурних підрозділів.

В ході діяльності дорадчого органу піднімались питання наповнення бюджетів усіх рівнів, відшкодування ПДВ, розглядались законопроекти щодо змін податкового законодавства, питання стосовно запобігання і протидії корупції в органах ДФС області тощо.

Пропозиції членів громадської ради щодо удосконалення податкового  законодавства, прийняті більшістю голосів на засіданнях Громадської ради, направлялись до вищих органів влади.

Наразі, триває робота Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ