Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 травня, 23:46:00

Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області провела заключне засідання

04.04.2017   11:30Агенцiя

Днями, в приміщенні фіскальної служби області відбулось заключне засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області. Про це повідомили у відділі організації роботи відомства.

Традиційно, на порядку денному заключного засідання був звіт про роботу Громадської ради. У своєму виступі голова Громадської ради  Сергій Калашник зауважив, що  Громадська рада свої завдання виконала добре.

«Всього, чого прагнула активна громада Чернігівщини, було досягнуто.  А це відкритість органу до діалогу, порозуміння та тісна співпраця у вирішенні нагальних проблем,  які ставить перед нами сьогодення», - зазначив Сергій Калашник.

У своїх виступах громадськість Чернігівщини дала високу оцінку роботи Головного управління ДФС області.

Дорадчий орган був створений при фіскальній службі області та працював з березня 2015 року. Протягом двох років громадськість області  пліч о пліч працювала з Головним управлінням ДФС у Чернігівській області. Засідання проводились відкрито. У заходах Громадської ради брали участь керівництво фіскального органу області та його структурних підрозділів.

В ході діяльності дорадчого органу піднімались питання наповнення бюджетів усіх рівнів, відшкодування ПДВ, розглядались законопроекти щодо змін податкового законодавства, питання стосовно запобігання і протидії корупції в органах ДФС області тощо.

Пропозиції членів громадської ради щодо удосконалення податкового  законодавства, прийняті більшістю голосів на засіданнях Громадської ради, направлялись до вищих органів влади.

Наразі, триває робота Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Журналісти Чернігівщини вчилися працювати із реєстрами та базами даних 11:03

Вихідними регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза. Чернігів» організував дводенний тренінг - практикум для чернігівських медійників «Журналістські розслідування в місцевих медіа: як працювати з реєстрами та базами даних».

“Вечір української симфонічної музики” разом з оркестром “Філармонія” 10:58

Симфонічна музика – складний і, разом з тим, чи не найбільш емоційно багатий вид музичного мистецтва. В Україні початок становлення симфонічної музики відносять до XVIII сторіччя, а періодом її розквіту вважається століття минуле.

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: визначено перші команди, які представлять Чернігівщину на всеукраїнському етапі 10:55

Сьогодні стартував четвертий (обласний) етап ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». За першість з волейболу серед дівчат змагались п’ять команд, які стали переможцями у своїх районах.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:50

Протягом минулої доби зареєстровано 24 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 23 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

28 травня: цей день в Україні і світі

28 травня: цей день в Україні і світі 10:48

ДЕНЬ 825 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 825 RUSSIAN AGRESSION