Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 01:47:13

Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області провела заключне засідання

04.04.2017   11:30Агенцiя

Днями, в приміщенні фіскальної служби області відбулось заключне засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області. Про це повідомили у відділі організації роботи відомства.

Традиційно, на порядку денному заключного засідання був звіт про роботу Громадської ради. У своєму виступі голова Громадської ради  Сергій Калашник зауважив, що  Громадська рада свої завдання виконала добре.

«Всього, чого прагнула активна громада Чернігівщини, було досягнуто.  А це відкритість органу до діалогу, порозуміння та тісна співпраця у вирішенні нагальних проблем,  які ставить перед нами сьогодення», - зазначив Сергій Калашник.

У своїх виступах громадськість Чернігівщини дала високу оцінку роботи Головного управління ДФС області.

Дорадчий орган був створений при фіскальній службі області та працював з березня 2015 року. Протягом двох років громадськість області  пліч о пліч працювала з Головним управлінням ДФС у Чернігівській області. Засідання проводились відкрито. У заходах Громадської ради брали участь керівництво фіскального органу області та його структурних підрозділів.

В ході діяльності дорадчого органу піднімались питання наповнення бюджетів усіх рівнів, відшкодування ПДВ, розглядались законопроекти щодо змін податкового законодавства, питання стосовно запобігання і протидії корупції в органах ДФС області тощо.

Пропозиції членів громадської ради щодо удосконалення податкового  законодавства, прийняті більшістю голосів на засіданнях Громадської ради, направлялись до вищих органів влади.

Наразі, триває робота Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини