Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 13:29:56

Торік 59, цього року вже 12 вакансій укомплектувала служба зайнятості на ПСП "Пісківське"

04.04.2017   10:40Агенцiя

Приватне сільськогосподарське підприємство «Пісківське», що на Бахмаччині, співпрацює зі службою зайнятості з початку своєї діяльності, а це вже 17 років.

Результат налагодженої роками взаємодії – оперативне задоволення потреб роботодавця в робочій силі та забезпечення безробітних району гідною роботою.

Торік, наприклад, з 60 поданих підприємством до служби зайнятості вакансій укомплектовано 59. І це не просто статистичні дані, а реальні робочі місця для понад півсотні жителів української глибинки, яким зазвичай доводиться жити за рахунок власного господарства чи далеких заробітків. Найбільше вакансій було для доярів, тваринників, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, водіїв автотранспортних засобів, кухарів, пекарів, формувальників тіста. Крім того, минулого року ще 6 безробітних працювали на тимчасових роботах підсобними робітниками.

Директор Бахмацького районного центру зайнятості Тетяна Халимон зазначає, що служба зайнятості докладає максимум зусиль, аби підібрати для підприємства кваліфікованих працівників. Для цього роботодавцю пропонуються різні послуги, зокрема, професійне навчання безробітних. Торік завдяки підвищенню кваліфікації безпосередньо на виробництві за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пекарем на підприємство була працевлаштована колишня безробітна Марина Кирлиця.

Цього року на ПСП «Пісківське» було 12 вакансій. Всі їх оперативно укомплектував Бахмацький центр зайнятості.
Загалом там працює понад дві сотні людей: 30 інженерно-технічних працівників, решта – представники робітничих професій. Основний вид діяльності підприємства - розведення великої рогатої худоби молочних порід та виробництво молока. Займаються там і рослинництвом. Та ПСП «Пісківське» — це не лише гектари полів та тваринницькі ферми з сучасними доїльними залами, а й кондитерський цех, хлібопекарня, сироварня, олійниця, завод із переробки сої, а ще - дитяча школа мистецтв та кінноспортивний комплекс. Середня зарплата на підприємстві від 5 до 10 тисяч гривень.

«Цими досягненнями й громада села, і працівники «Пісківського» завдячують його керівнику Валерію Колоші, - говорить Тетяна Халимон. – Нині «Пісківське» є одним із найуспішніших господарств Чернігівщини».

Щоб обговорити шляхи укомплектування вакансій директор Бахмацького РЦЗ неодноразово виїздила на підприємство, де зустрічалася з його керівництвом. Під час останньої зустрічі Тетяни Халимон та заступника директора по тваринництву ПСП «Пісківське» Наталії Пилипенко було досягнуто домовленість про організацію на підприємстві в квітні-травні поточного року тимчасових робіт та залучення до них безробітних.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ