Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 14:42:52

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.04.2017   09:03Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 3 квітня до 8:00 4 квітня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 52 небезпечні події, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди, 46 пожеж, 2 випадки виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 4 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 4:

- в смт Добрянка Ріпкинського району по вул. Центральній біля будинку №182 о 9 год. 47 хв. 3 квітня водій скутера здійснив наїзд на неповнолітнього пішохода, 2009 року народження, який раптово вибіг на проїжджу частину. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Ріпкинської центральної районної лікарні;

- в м. Ніжин на площі І. Франка о 9 год. 42 хв. 3 квітня водій мікроавтобуса  "Рута 20" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Ніжинської центральної міської лікарні;

- на 92 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ (Борзнянський район) о 15 год. 25 хв. 3 квітня водій мотоцикла  "МТ-9" здійснив зіткнення з мопедом  "YM-150-3 Yamasaki". Внаслідок пригоди водій мотоцикла, 1966 року народження, отримав тілесні ушкодження та від отриманих ушкоджень помер в Борзнянській центральній районній лікарні;

- в с. Єрків Козелецького району о 20 год. 11 хв. 3 квітня водій автомобіля  "ВАЗ-2101" здійснив зіткнення з автомобілем "Chevrolet Tacuma UF7561". Внаслідок пригоди чотири пасажира автомобіля "Chevrolet Tacuma UF7561" отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Козелецької центральної районної лікарні.         
 


Пожежі – 46, з них 11 пожеж в житловому секторі, 33 випадки загоряння сухої трави та сміття на відкритій території на загальній площі 122,86 га та 2 інші пожежі.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни - 2:

- групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 16 год. 10 хв. 3 квітня було знищено 4 артилерійські снаряди  калібру 76 мм, 13 артилерійських снарядів  калібру 45 мм, 2 артилерійські снаряди  калібру  37 мм, 1 мінометну міну калібру 82 мм та 9 одиниць підривників до артилерійських снарядів часів Другої світової війни, які було виявлено о 9 год. 30 хв. 3 квітня на відкритій території біля м. Новгород-Сіверський;

- в м. Ічня по вул. Залізничній, біля будинку № 34 о 15 год. 3 квітня було виявлено  5 артилерійських снарядів  калібру 76 мм часів Другої світової війни. Місце виявлення охороняється. Подана заявка на знешкодження до управління ДСНС України у Чернігівській області.


Інші події:

З 2 квітня відновлено поромне сполучення з райцентром населених пунктів Пекарівської сільської ради (сіл Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин).
Життєдіяльність громадян, проживаючих у даних населених пунктах забезпечується.


Гідрологічна ситуація:

На р. Дніпро нижче м. Жлобин та на р. Десна нижче с. Розльоти продовжується підйом рівнів води.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-11 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 3 квітня до 20 години 4 квітня очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 4-9º тепла, вдень 11-16º тепла.
По Чернігову без істотних опадів. Температура вночі 6-8º тепла, вдень 14-16º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини