Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 01:04:31

Розпочалася перевірка аеродрому "Ніжин"

04.04.2017   07:36

3 квітня комісія ДСНС України розпочала перевірку аеродрому "Ніжин" Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ДСНС з питань організації пошуково-рятувального забезпечення польотів повітряних суден державної авіації.

Під головуванням керівника комісії — заступника начальника Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування ДСНС Миколи Ядченка — відбулася установча нарада, в ході якої були окреслені основні завдання на час роботи комісії.

Впродовж 3-7 квітня фахівці ДСНС перевірять готовність авіації до роботи в умовах виникнення надзвичайної ситуації. Зокрема, 5 квітня відбудеться практичне тренування органів управління, сил і засобів системи авіаційного пошуку і рятування під час виникнення авіаційної події з вертольотом Спеціального авіаційного загону ДСНС.

Під час ліквідації наслідків умовної надзвичайної події комісія перевірятиме як Спеціальний авіаційний загін ДСНС та підрозділи У ДСНС у Чернігівській області реалізують План заходів на випадок виникнення аварійної ситуації з повітряним судном під час проведення авіаційного пошуку і рятування.

За результатами перевірки відбудеться нарада, в ході якої буде проаналізовано рівень готовності сил і засобів аеропорту “Ніжин” до виконання завдань за призначенням.


Прес-служба ДСНС України

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини