Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 13:49:58

Розпочалася перевірка аеродрому "Ніжин"

04.04.2017   07:36

3 квітня комісія ДСНС України розпочала перевірку аеродрому "Ніжин" Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ДСНС з питань організації пошуково-рятувального забезпечення польотів повітряних суден державної авіації.

Під головуванням керівника комісії — заступника начальника Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування ДСНС Миколи Ядченка — відбулася установча нарада, в ході якої були окреслені основні завдання на час роботи комісії.

Впродовж 3-7 квітня фахівці ДСНС перевірять готовність авіації до роботи в умовах виникнення надзвичайної ситуації. Зокрема, 5 квітня відбудеться практичне тренування органів управління, сил і засобів системи авіаційного пошуку і рятування під час виникнення авіаційної події з вертольотом Спеціального авіаційного загону ДСНС.

Під час ліквідації наслідків умовної надзвичайної події комісія перевірятиме як Спеціальний авіаційний загін ДСНС та підрозділи У ДСНС у Чернігівській області реалізують План заходів на випадок виникнення аварійної ситуації з повітряним судном під час проведення авіаційного пошуку і рятування.

За результатами перевірки відбудеться нарада, в ході якої буде проаналізовано рівень готовності сил і засобів аеропорту “Ніжин” до виконання завдань за призначенням.


Прес-служба ДСНС України

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ