Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 11:36:55

Протягом доби рятувальники ліквідували 23 пожежі в екосистемах

03.04.2017   13:29Агенцiя

Протягом минулої доби підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 23 пожежі на відкритих територіях Бобровицького, Ічнянського, Козелецького, Прилуцького, Сосницького, Сновського, Срібнянського, Талалаївського та Чернігівського районів, а також 2 пожежі у житловому секторі громадян.

Причинами їх виникнення послужило випалювання громадянами сміття та сухої рослинності та необережність у поводженні з вогнем під час перебування у екосистемах. Загальна площа, пройдена вогнем, склала понад 36 га.

02 квітня о 17:45 до Служби порятунку "101" у Семенівському районі надійшло повідомлення про пожежу нежитлового будинку, що у селі Прогрес. На місце події оперативно прибуло два відділення 11-ої державної пожежно - рятувальної частини. Рятувальники о 18:18 локалізували, а о 20:00 остаточно ліквідували пожежу.

Того ж дня рятувальники 24-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Борзна та вогнеборці місцевої пожежної команди с. Ховми о 19:40 ліквідували пожежу нежитлового будинку, що у с.Луки.

Загалом до гасіння вищезазначених пожеж залучалось 14 вогнеборців та 4 одиниці спеціальної техніки.

У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до громадян з проханням бути вкрай уважними та обережними у поводженні з вогнем. Не розводьте багаття, не кидайте непогашені недопалки або сірники поблизу будівель, торфовищ, в лісопаркових зонах, на полях та узбіччях доріг. Наголошуємо: самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачає адміністративну відповідальність.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини