Холми можуть потрапити в Книгу рекордів України
У Холмах, що в Корюківському районі, створили масштабне панно розміром 10 метрів квадратних. Матеріалом для створення малюнку послужили близько 9100 кришечок з пластикових пляшок.
Холминська ЗОШ на грант від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» реалізує проект «Крок у шкільне життя без сміття». В рамках цієї ініціативи школярі разом з дорослими створили масштабну картину з пластикових кришечок. Майстер-клас по повторному використанню побутового пластику провела місцева майстриня.
«Кришечки збирали всією громадою. Їх навіть пересилали нам волонтери з Яготина. Ці кришечки чистили, мили, стирали логотипи. Всі разом створили картину розміром 2на 5 метрів, яка стала окрасою музичної школи. Зображена на ній карта України з вишиванкою», - розповів директор Холминської ЗОШ Шевчик Олександр Іванович.
Саме у директора виникла ідея подати заявку до Книги рекордів України. Переглянувши доступну інформацію Олександр Іванович не знайшов факту фіксації в Книзі рекордів України подібної роботи. Нині заявка вже відправлена, а всі учасники створення картини чекають на її схвалення.
Окрім створення панно з кришечок, грантовий проект передбачає проведення екологічного марафону в селищі Холми та навколишніх населених пунктах. Долучаються до прибирання не тільки школярі, а їх батьки. У сусідньому з Холмами селі група дітей разом з дорослими уже прибирала сміття біля місцевого ставка. Вдалося очиститилише невелику частину території, тож наводити лад будуть і пізніше.
Масштабні заходи були заплановані на період шкільних канікул. Але через холодну погоду чимало з запланованого перенесли на початок квітня. «Після завершення еко-марафону будемо варити юшку та нагороджувати найактивніших учасників призами», - поділилася планами куратор грантового проекту Шевчик Валентина Степанівна.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.