Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:59:32

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

30.03.2017   09:02Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 березня до 8:00 30 березня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 28 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 26 пожеж та 1 випадок виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 2 особи загинуло.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В с. Лихолітки Козелецького району о 21 год. 24 хв. 29 березня водій автомобіля "Mercedes Sprinter" здійснив наїзд на пішохода, який рухався в попутному напрямку. Внаслідок пригоди пішохід, 1987 року народження, від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці події.


Пожежі – 26, з них 5 пожеж в житловому секторі, 19 випадків загоряння сухої трави на загальній площі 49,94 га та 2 інші пожежі. Внаслідок цих пожеж 1 особа загинула.


Виявлення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

Групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 15 год. 30 хв. 29 березня було знищено 1 ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни, яку було виявлено о 8 год. 30 хв. 29 березня в м. Ніжині по вул. Ващенка, 2Б.


Гідрологічна ситуація:


На р. Дніпро нижче м. Жлобин та на р. Десна в межах області продовжується підйом рівнів води.
На р. Снові біля м. Сновська вода залишається на низьких ділянках заплави.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка –  10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  29 березня до 20 години 30 березня очікується мінлива хмарність, вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 0-5º тепла, вдень 4-9º тепла.
По Чернігову температура вночі 1-3º тепла, вдень 6-8º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини