Фальсифікат розливала вдома
Співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Чернігівській області в ході проведення оперативно-розшукових заходів в рамках операції “Спирт” викрили підпільний цех з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.
Так, протягом квітня 2012 року 55-річна мешканка Щорса, не будучи зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності, не маючи спеціального дозволу (ліцензії) на право виготовлення та розповсюдження алкогольних напоїв, займалася незаконним виготовленням з метою збуту фальсифікованих алкогольних напоїв під відомою регіональною торгівельною маркою.
Підприємлива жіночка організувала виробництво прямо у себе вдома. Коли оперативники під час санкціонованого обшуку оглянули помешкання, то були вражені об’ємами виробництва. Перед міліціонерами постали акуратно складовані 23 ящики з пляшками нібито офіційного лікеро-горілчаного заводу, заповнені, водно-спиртовою сумішшю. Також було виявлено 800 пробок, 300 етикеток знайомої чернігівцям торгової марки, стільки ж марок акцизного збору, пристрій для закупорювання пляшок, а також дві 200-літрові ємності з водно-спиртовою сумішшю, сім 20-літрових каністр з пластику, в яких зберігався спирт невідомого походження. Тут же знаходилися пусті каністри і пляшки. Нині встановлюються місця, де підпільниця збувала сурогат, а також походження спирту, з якого виготовлявся фальсифікат.
Слідчим відділенням Щорського РВ УМВС відносно громадянки порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України, за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.