Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 03:33:42

У Чернігівському обласному військовому комісаріаті розпочалося дослідницьке мобілізаційне навчання

17.05.2012   16:05Агенцiя

У Чернігівському обласному військовому комісаріаті розпочалося дослідницьке мобілізаційне навчання. До навчань залучили комісаріати Чернігова, Ніжина, Мени та Козельця. На збори призвали 150 військовозобов’язаних.

Капітан запасу Ігор Грищенко працює кореспондентом в одній із місцевих газет. Повістка до військкомату йому прийшла місяць тому. А нині він командує взводом зв’язку, у його підпорядкуванні 28 чоловік.

– Прибувши до військкомату, я отримав направлення до військової частини. Там нас переодягли у військові однострої, видали екіпірування та протигази, – розповів офіцер. Так для Ігоря Грищенка та інших запасників почалися армійські будні…

Навчання має дослідницькі цілі, а саме розробку нових перспективних штатних структур для військових комісаріатів в контексті майбутнього реформування Збройних Сил України.

– Система військових комісаріатів сьогодні потребує змін, – наголосив начальник Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Володимир Аскаров. – Давно відійшло в минуле поняття про багаточисельні армії. Водночас змінилася і тактика військових дій у збройних конфліктах сучасності. Відтак державі потрібна дієва структура військкоматів, яка буде здатна у короткий термін сформувати нечисельні, але високопрофесійні військові частини, спроможні виконати завдання за призначенням.

За словами Володимира Аскарова, система військових комісаріатів має низку проблем, які потребують вирішення на державному рівні. Результати навчання детально проаналізують. Відповідно будуть розроблені проекти правових актів щодо оптимізації структури військкоматів в Україні.

До зборів залучили працівників як державних, так і цивільних установ. Серед них бізнесмени, менеджери, держслужбовці і навіть безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості. За участь у навчанні кожному буде нарахована середня заробітна платня по регіону.

– Серед головних завдань навчання – підвищення рівня знань військовозобов’язаних з предметів бойової підготовки за військово-обліковими спеціальностями, – зазначив військовий комісар Чернігівського обласного військкомату полковник Костянтин Нікулін. – Протягом тижня з ними проведуть теоретичні заняття, а на заключному етапі зборів відбудеться практична фаза у польових умовах.

Мазур Григорій, "Народна армія"

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).