Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 17:45:06

На території Прилуцького району виявлено відходи невідомого складу та походження

25.03.2017   08:14

В ході рейдової перевірки 21 березня в адміністративних межах Товкачівської сільської ради Прилуцького району виявлено 5 бочок (по 200 л кожна) з хімічною речовиною невідомого складу та походження.

Земельна ділянка на якій виявлено бочки є бувшою територією машино-тракторної дільниці колишнього колгоспу та знаходиться за межами села Товкачівка Прилуцького району Чернігівської області.
Чотири бочки скинуті в котлован зруйнованої пожежної водойми, одна бочка знаходиться на відстані 150м від інших. Бочки заповнені невідомою речовиною, яка має специфічний їдкий запах та перебуває в пастоподібному і твердому агрегатному стані.
Герметичність бочок порушена, частина речовини потрапила на землю. Точну кількість (об’єм) речовини встановити не представляється можливим.
   
В ході перевірки встановити осіб, що допустили вказане правопорушення не вдалося.
   
Несанкціоноване розміщення вищевказаних речовин призводить до забруднення земель та є порушенням ст. 45 Закону України «Про охорону земель», ст.52 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».
   
Інспекцією направлені листи до Прилуцької райдержадміністрації з вимогою вжити невідкладних заходів щодо ліквідації вищезазначених відходів


http://deicn.gov.ua/php/simpleNews.php?id=10194

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини