Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 14:18:40

Лікарі-пропагандисти йдуть до дітей

24.03.2017   11:12Агенцiя

21 березня обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя провів просвітницький захід з формування засад здорового способу життя у ДНЗ №10 під гаслом «Здорові діти – наше майбутнє».

Мета  заходу, що  складався  з театралізованого дійства та лекції із застосовуванням сучасних інтерактивних наочних засобів – привернути увагу  батьків  як до здоров’я своїх дітей, так і до  навчання їх  елементарних навичок  гігієни,  раціонального харчування, виваженого режиму дня.

До проведення заходу ретельно підготувалися як його вихователі та підопічні, так і  медики.  Діти, зокрема,  активно включилися у гру-виставу «Про здоров’я знаємо та його оберігаємо», протягом якої вони дружньо «виховували» та привчали вмиватися, робити ранкову гімнастику   вигаданого персонажа  на прізвисько «Хворійко», демонстрували  власні  навички  миття рук, дихальних  вправ та дотримання  правильної постави під час занять  та прогулянок  на вулиці. Крім того, дітки дружньо декламували вірші, які  свідчили – вони  знають про те, як   бути здоровими та сильними.

Батьки  уважно слідкували за  дітьми, з зацікавленістю прослухали презентацію, підготовлену фахівцем центру Мариною Володько та раділи, що  у цьому  садочку  дітей змалку привчають до здорового способу  життя.  «Добре, що  до нас завітали гості, – розповідає  мама одного з  вихованців Тетяна М. – Звісно, ми вдома  слідкуємо за тим аби наша дитина самостійно чистила зуби та робила  фізичні  вправи. Але  із лекції  я дізналася ще й про те, як правильно організувати режим харчування дитини, бо практично ніколи не замислювалася над тим, що при можливості  дитина повинна їсти не тільки те, що ми, дорослі, а  отримувати  побільше натуральних соків та  фруктів».

«Прогулянки на свіжому повітрі – ось чого не вистачає нашій дитині,  – зауважує батько  вихованця  садочка Сергій Д. –  Відтепер я замість того, щоб, забираючи хлопчика із садочка, якомога швидше діставатися  маршрутки, буду пропонувати йому  ходити пішки – зараз весна і повітря  дуже  хороше!».
«Моя дівчинка – дуже хвороблива, – зазначає мати  вихованки молодшої групи Іринки К., – Завдяки спілкуванню із медиками я знаю, що  мені  треба робити аби моя дитина  менше хворіла. Головне – не лінитися, а приділяти її здоров’ю якомога більше  уваги».

«Сучасна система  охорони здоров’я  реформується і основний  акцент відтепер повинен робитися не на  лікуванні захворювань, а   саме  на  їхній профілактиці, – наголосила, виступаючи перед  батьками та  вихователями завідувачка відділу пропаганди здорового способу життя  обласного центру  інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу Ірина Ейсимонт. – Якщо профілактика захворювань буде починатися  вже  із дитячого садочка, якщо батьки вдома  будуть втілювати у життя основні  постулати здорового способу  життя – цей комплекс  неодмінно дасть позитивний  результат – діти стануть  здоровішими і  у подальшому  самі відчують переваги цього позитивного стану.

Ми бачимо ентузіазм вихователів та  батьків, тому  це  хороше починання для того, щоб подібні заходи ми проводили і  в  інших організованих дитячих колективах. Тому  чекаємо підтримки з боку освітян».

Відтак  співробітники  дитячого садочка та  батьки щиро подякували  медикам за  цікаве  дійство.
     

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини