Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 00:45:07

До Чернігова прибули волонтери Корпусу Миру США

24.03.2017   10:35

З 15 березня по 30 травня у Чернігові перебуватимуть добровольці з Корпусу Миру США.

Волонтери Корпусу Миру, які є громадянами США, працюватимуть в Україні за проектами «Молодіжного розвитку» та «Розвитку громад» на запрошення Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Програма «Розвиток громад» діє в Україні вже понад 20 років, цьогоріч її представлятимуть 43 американці з різних штатів.

Представників Корпусу Миру США у Чернігівській міській раді сьогодні зустрічала заступник міського голови Ольга Хоніч.  Вона коротко ознайомила гостей з основними напрямками розвитку Чернігова тависловила сподівання на продовження співробітництва.

- Одним із пріоритетних стратегічних напрямків розвитку України наразі є вивчення іноземної мови, і ваша місія – поширення англійської серед широких кіл українського суспільства - є дуже актуальною та надзвичайно корисною, - сказала Ольга Хоніч.

Заступник міського голови побажала американським волонтерам плідної роботи та приємного перебування в Чернігові.

Американці  близько 3-х місяців будуть проходити практику в різних організаціях та установах обласного центру, серед яких: управління економічного розвитку міста, управління культури і туризму міської ради, обласна бібліотека ім. Короленка, громадські організації та навчати англійської учнів і студентів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів міста. Впродовж цього часу волонтери проживатимуть в українських родинах, аби вдосконалити знання української мови та ознайомитися з місцевими традиціями та побутом.

У Чернігові та інших містах області американці проходять підготовчу програму свого подальшого перебування в Україні. Після проходження підготовчого етапу американські волонтери працюватимуть 2 роки в інших регіонах України в державних і недержавних установах, школах, громадських організаціях та соціальних службах.


Довідково:

Корпус Миру було засновано у травні 1992 року у відповідності з двохсторонньою угодою, підтриманою Президентом України Леонідом Кравчуком та Президентом США Джорджем Бушем старшим.
Корпус Миру – це неполітична, нерелігійна організація уряду Сполучених Штатів Америки, яка ставить за мету професійний та культурний обмін між країнами. 
Чернігів співпрацює з Корпусом Миру США з 2007 року на основі Меморандуму між Міністерством освіти і науки України та Корпусом Миру.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини