За позовом прокурора відшкодовано на користь держави збитки, заподіяні незаконною порубкою дерев
Господарським судом області за позовом прокурора вкотре із постійного лісокористувача на користь бюджету стягнуто 40 тис. грн. шкоди, заподіяної неналежним виконанням обов’язків з охорони лісових насаджень та вирубки невстановленими особами дерев.
Реалізації представницьких повноважень передувало вивчення прокурорами фактів незаконних порубок деревини, що мають місце на землях, які перебувають в постійному користуванні лісогосподарських підприємств.
На усунення виявлених порушень вжиті заходи представницького характеру щодо стягнення заподіяних збитків.
Довідково:
У поточному році вже заявлено 6 аналогічних позовів на суму майже 760 тис. грн.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.