Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:24:56

Відбулася спеціальна молодіжна платформа "Ярмарка ідей"

22.03.2017   13:20

У Прилуках в рамках освітньої, комунікаційної кампанії проекту СOMUS відбулася спеціальна молодіжна платформа «Ярмарка ідей».

Учасниками «Ярмарки ідей» стали студенти Київського національного університету будівництва та архітектури та студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка.

Кураторами молодіжної платформи виступили національний координатор проекту COMUS Валентина Дем’ян, національні експерти проекту кандидат технічних наук, доцент, архітектор-містобудівельник Любов Апостолова-Сосса та український історик, музейник, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ICOMOS) Олена Сердюк.

У рамках «Ярмарки ідей» були оглянуті об’єкти, що входять до двох основних проектних ідей, а саме будинок Шкуратова, сквер ім. Т. Г. Шевченка та оглядовий майданчик на річку Удай біля пам’ятника Мономаха.

В процесі обговорення учасники висловили свої бачення щодо ефективного використання вказаних об’єктів.
Особливо цінними були думки київських студентів, які по-новому поглянули на наше місто. Слушні пропозиції були і від національних експертів. Їхні бачення та пропозиції будуть використані у подальшій роботі.

 

 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.