Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 20:16:02

Поліцією затриманий вітчим, який тяжко побив пасинка

22.03.2017   11:05

П'яний чоловік так вдарив десятирічного школяра, що його було госпіталізовано. Медикам довелося видалити у хлопчика селезінку. До поліції надійшла інформація про нанесення тяжких тілесних ушкоджень 10-річному жителю Бобровиці. В ході перевірки поліція встановила, що підліток проживає разом з матір'ю та вітчимом.

Під час підготовки шкільного домашнього завдання п'яний вітчим розлютився і завдав дитині один удар рукою в область селезінки.
 
Хлопчик поскаржився на погіршення самопочуття й через кілька годин з гострими болями був доставлений до Бобровицької центральної районної лікарні. Медики констатували розрив селезінки і прооперували дитину, видаливши орган.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Вітчим затриманий згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України й допитаний у якості підозрюваного. Затриманий свою вину визнав і дав правдиві свідчення.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.