Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:59:50

На Чернігівщині проведено 21 перевірку діяльності ліцензіатів

22.03.2017   08:33Агенцiя

Протягом січня-лютого 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області було здійснено 21 перевірку додержання суб’єктами господарювання ліцензійних умов.

В тому числі проведено 16 планових та 4 позапланові перевірки, а також 1 комплексну перевірку за наказом Мінекономрозвитку України.

За результатами проведених планових перевірок 6 суб’єктів господарювання підтвердили спроможність виконувати ліцензійні умови, в діяльності 10 суб’єктів господарювання були виявлені порушення. Рішенням Ліцензійної комісії Держархбудінспекції України 5 суб’єктам було призупинено дію ліцензій, 1 суб’єкту господарювання ліцензію було анульовано.

Призупинено дію ліцензій наступним суб’єктам господарювання: ТОВ «РЕМБУДЛЮКС», ТОВ «ЮПІТЕР», ТОВ «АРБО», ТОВ «ІНВЕСТКЛІМАТ», ПП «ПРИЛУКИ-ТЕХНОКОМ».

Також чотирьом суб’єктам господарювання, щодо яких проводилися позапланові перевірки, рішенням Ліцензійної комісії Держархбудінспекції було поновлено дію ліцензії на господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури.


Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.