Прокурором в суді доведено вину контрабандиста
Городнянським районним судом підтримано позицію державного обвинувача та засуджено громадянина Молдови за замах у вчиненні контрабанди наркотичного засобу (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України).
Як встановлено, зловмисник у лютому поточного року мав намір перевезти через митний кордон України з приховуванням від митного контролю на територію Російської Федерації особливо небезпечний наркотичний засіб – каннабіс. Однак під час митного контролю контрабандиста було викрито правоохоронцями.
Вироком суду обвинуваченому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1177 (20 тис грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression