Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 20:39:03

Визначена перша вулиця, яка буде асфальтуватися за програмою 80/20

17.03.2017   07:35

У Чернігові вулиця Ривкіна (це мікрорайон Півці) стане першою в місті, яка проведе асфальтування спільним коштом бюджету і мешканців по «Програмі розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектора на 2016-2020 роки».

Відповідне рішення за заявою мешканців вулиці прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради. 

Загальна вартість запланованих робіт - 820 тис грн. Будуть зроблені капітальний ремонт дороги, улаштування з’їздів та пішохідної доріжки.

«Програма розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектора на 2016-2020 роки» була затверджена депутатами  27 жовтня 2016 року на 12 сесії 7 скликання.  Головною метою розробки програми було залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання шляхом об'єднання зусиль Чернігівської міської ради та її виконавчих органів з органами самоорганізації населення (ОСН) міста. Виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт по благоустрою територій проводиться на умовах співфінансування. А саме: 80% від загальної вартості робіт згідно з проектно-кошторисною документацією - кошти міського бюджету, 20% - власні та залучені кошти ОСН в приватному секторі міста Чернігова. Програмою передбачено, що мешканці приватного сектору, які згодяться на участь у цій програмі на умовах співфінансування, зможуть зробити капітальний ремонт та будівництво доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод.

Для участі в Програмі необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та у встановленому порядку провести її експертизу. А потім надати до УЖКГ міськради заявку на участь у Програмі за підписом керівника ОСН, проектно-кошторисну документацію, оригінали та/або належним чином завірені копії наступних документів:
- свідоцтво про державну реєстрацію ОСН або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- Положення про ОСН;
- рішення загальних зборів ОСН про участь у Програмі;
- документи, що посвідчують особу та повноваження керівника ОСН (рішення установчих зборів про утворення органів управління та обрання керівника) або іншого представника (рішення загальних зборів, довіреність на представництво інтересів).

Роботи по капітальному ремонту інфраструктури міста, а саме доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення також проводиться і за повним фінансуванням міського бюджету. Перелік та черговість об`єктів житлово-комунального господарства по капітальному ремонту за бюджетний кошт визначається з огляду на потреби міста і затверджується депутатської комісією. За програмою 20/80 для приватного сектору необхідні роботи (їх види і обсяг) визначаються самими мешканцями і проводяться одразу, позачергово.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.