Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 06:10:44

Ігор Вдовенко провів особистий прийом громадян Придесення

17.03.2017   07:24Агенцiя

Очільник обласної ради Ігор Вдовенко провів прийом громадян Придесення з особистих питань.

Серед низки нагальних проблем, які порушувались мешканцями Чернігівщини під час зустрічі, прохання подружжя Біликів допомогти у вирішенні конфліктної ситуації щодо погашення кредиту. Декілька років тому Євгенія Семенівна та Юрій Андрійович уклали договір на купівлю автомобіля, проте тепер фірма, з якою він був підписаний, вимагає у громадян надання додаткових коштів.
Уважно вислухавши позицію громадян, голова обласної ради дав доручення фахівцям юридичного відділу виконавчого апарату детально проаналізувати положення договору та надати консультацію і роз'яснення щодо вирішення проблемної ситуацію.

Крім того, до представницького органу Придесення також звернулась голова батьківського комітету Чернігівської дитячої художньої школи Олена Загребіна. Вона окреслила ситуацію, яка на сьогдні склалась довкола мистецького закладу, та висловила прохання посприяти у вирішенні питання про продовження терміну оренди приміщення, де наразі розміщується школа.

Розглянувши усі аргументи стурбованих батьків і учителів,  текст звернення, Ігор Вдовенко надав роз’яснення щодо можливих шляхів і варіантів розв’язання порушених проблем, а також запевнив, що обласна рада готова у межах своїх повноважень надати необхідну допомогу та підтримку у вирішенні порушених у зверненні питань.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.