Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 05:01:50

Рятувальники ліквідували 16 пожеж, спричинених спалюванням сміття та залишків сухої рослинності

16.03.2017   10:32Агенцiя

Протягом минулої доби на Чернігівщині пожежно-рятувальними підрозділами ліквідовано 18 пожеж. У 16 випадках їх причинами послужило спалювання громадянами сміття та залишків сухої рослинності. Полум`ям пройдено понад 29 га територій, пошкоджено та знищено 2 нежитлові будинки та 3 господарчі споруди.

Так, 15 березня у садовому товаристві "Золота осінь", що у селі Хвилівка Ніжинського району, поривами вітру вогонь по сухій траві перекинувся та знищив господарчу споруду.
   
У с. Піддубівка Прилуцького району внаслідок необережного поводження з вогнем невідомих осіб вогнем знищено 2 господарчі будівлі та пошкоджено 2 нежитлові будинки, які належать різним власникам.

Небезпека таких пожеж полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і охоплює житлові будинки, господарчі споруди та гектари відкритої території.
   
У зв’язку з цим, рятувальники вкотре звертаються до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними у поводженні з вогнем. Пам’ятайте, що за умов сухої погоди розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною пожежі. Лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже Вас від непередбачуваних наслідків.
    

У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини