Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 12:06:59

Поліція Чернігівщини за вихідні розкрила чотири пограбування

13.03.2017   12:01Агенцiя

Поліцейські Чернігова, Ніжина та Ріпок затримали грабіжників, які відібрали у своїх жертв мобільний телефон, телевізор та гроші.

Так, в ніч з 9 на 10 березня двоє приятелів по чарці розпивали спиртні напої. В якийсь момент застілля переросло у сварку, а потім і бійку. Гість, який був на 23 роки молодший за господаря, щосили вдарив по обличчю свого опонента та, забравши телевізор, залишив помешкання потерпілого.

Оперативники Ріпкинського відділення поліції «по гарячих слідах» встановили особу грабіжника. Ним виявився раніше судимий за крадіжки 19-річний мешканець райцентру. Телевізор вилучено та повернуто власнику. За фактом пограбування відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж поєднаний з проникненням у житло), що передбачає ув’язнення на строк від чотирьох до восьми років.

Аналогічний грабіж після п’яного застілля трапився і в Ніжинському районі. Двоє знайомих після чаркування посварилися, після чого 23-річний гість вдарив 55-річного господаря, забрав мобільний телефон та пішов геть. Поліцейські Ніжинського відділу поліції знайшли грабіжника та вилучили в нього телефон потерпілого. За фактом пограбування відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Підозрюваного чекає покарання аж до позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Своєрідно привітав жительку свого села з 8 березня 25-річний молодик. Зайшовши до місцевого магазину, де продавчиня була сама, чолов’яга схопив з-під прилавка гроші та кинувся навтьоки. Викликані потерпілою поліцейські з допомогою громадськості встановили зловмисника. І хоча грошей у нього вже не виявили, відповідати за всій вчинок йому таки доведеться – за фактом відкритого заволодіння майном відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), що передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

А в Чернігові поліція встановила підозрюваного у пограбуванні 24-річного чернігівця. Ще 2 березня в районі Старої Подусівки його пограбував 26-річний наочно знайомий, раніше судимий за крадіжки. Зловмисник відібрав у жертви понад 10 тисяч гривень в знак вирішення суперечки через жінку. Тепер підозрюваному у пограбуванні загрожує до шести років ув’язнення.

За всіма відкритими кримінальними провадженнями проводяться досудові розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.