Органи ДФС області за 2 місяці поточного року надали послуг майже 197 тисячам платників податків
Протягом січня–лютого 2017 року до територіальних органів ГУ ДФС області звернулось майже 197 тис. платників для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
Із загальної кількості адміністративних послуг – 63 відсотка (124,3 тис.) надано через Центри обслуговування платників. Найбільш запитуваною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 6 тис. осіб. На другому місці послуга надання витягу з реєстру платників єдиного податку – майже 2 тис. послуг.
Значну кількість було надано послуг: реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1,5 тис., реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1,1 тис., реєстрація платника єдиного податку – 0,8 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 0,4 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – по 0,3 тисячі.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.