Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 06:37:30

ТОВ "Дозор Україна" визначено переможцем конкурсу на встановлення системи GPS-моніторингу в громадському транспорті

11.03.2017   10:03

В Чернігівській міській раді відбувся конкурс з визначення суб'єкта господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом пасажирського транспорту в м. Чернігові, який був оголошений 22 лютого. Він передбачає визначення компанії, яка забезпечить встановлення системи GPS-моніторингу в громадському транспорті Чернігова.

На початку засідання заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що рішенням виконавчого комітету організатором проведення цього конкурсу визначене управління транспорту та зв’язку міської ради. Крім того, був затверджений Порядок проведення конкурсу та склад конкурсного комітету.

Загалом на конкурс подано шість заявок від фірм з Житомира, Києва, Чернігова та с. Рівнопілля (Чернігівська обл., Чернігівський р-н).

Під час засідання конкурсний комітет ознайомився з документацією та презентаціями учасників, кожен з яких розповів про переваги своєї пропозиції.

Ознайомившись з документами, начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський зазначив, що конкурсна документація подана в повному обсязі.

Після детального обговорення конкурсний комітет оголосив про своє рішення. Перше місце зайняло ТОВ «Дозор Україна» з міста Житомира, друге місце – ПП «НВФ РЕГМІК» (с. Рівнопілля).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини