Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 11:10:43

ТОВ "Дозор Україна" визначено переможцем конкурсу на встановлення системи GPS-моніторингу в громадському транспорті

11.03.2017   10:03

В Чернігівській міській раді відбувся конкурс з визначення суб'єкта господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом пасажирського транспорту в м. Чернігові, який був оголошений 22 лютого. Він передбачає визначення компанії, яка забезпечить встановлення системи GPS-моніторингу в громадському транспорті Чернігова.

На початку засідання заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що рішенням виконавчого комітету організатором проведення цього конкурсу визначене управління транспорту та зв’язку міської ради. Крім того, був затверджений Порядок проведення конкурсу та склад конкурсного комітету.

Загалом на конкурс подано шість заявок від фірм з Житомира, Києва, Чернігова та с. Рівнопілля (Чернігівська обл., Чернігівський р-н).

Під час засідання конкурсний комітет ознайомився з документацією та презентаціями учасників, кожен з яких розповів про переваги своєї пропозиції.

Ознайомившись з документами, начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський зазначив, що конкурсна документація подана в повному обсязі.

Після детального обговорення конкурсний комітет оголосив про своє рішення. Перше місце зайняло ТОВ «Дозор Україна» з міста Житомира, друге місце – ПП «НВФ РЕГМІК» (с. Рівнопілля).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини