Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 02:49:23

П’яний чернігівець скоїв три ДТП

11.03.2017   07:57

7 березня близько восьмої вечора до поліції надійшла інформація, що вулицею Івана Мазепи рухається автомобіль BMW, який скоїв не одну дорожньо-транспортну пригоду. На його перехоплення виїхало кілька екіпажів патрульної поліції.

Розшукуваний автомобіль патрульні помітили на вулиці Толстого. Машина стояла практично посеред проїжджої частини, збивши перед цим дорожній знак «пішохідний перехід».

Водій транспортного засобу, 37-річний чернігівець, знаходився біля автомобіля. У нього були явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Пізніше це підтвердив медичний огляд.

Патрульні встановили, що до того, як наїхати на дорожній знак, BMW зіткнувся з автобусом «Рута» на вулиці Ціолковського і автобусом «БАЗ» на вулиці Мазепи. Постраждалих у жодній з ДТП немає.

Також з’ясувалося, що документи на транспортний засіб та право керування ним у водія відсутні.

Патрульні склали на громадянина три адміністративних протоколи за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, дорожніх споруд чи іншого майна), два – за ст. 122-4 (залишення місця дорожньо-транспортної пригоди), ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) і винесли постанову за ч. 3 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Автомобіль евакуйовали на арешт майданчик.   
 
   
Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини