Шевченко вічний. Шевченко різний
І у кожного він свій. Тобто практично кожна людина, занурившись у світ поезії Великого Кобзаря, знайде там вірші собі до душі.

Цими днями не лише в Україні, а й по всьому світу відзначають 203-тю річницю з дня народження Тараса Шевченка.
У Чернігові пам’ятні заходи розпочались сьогодні з урочистостей біля пам’ятника Поету на Валу. Представники органів державної влади та місцевого самоврядування, широких кіл громадськості поклали квіти до пам’ятника, прослухали літературно – мистецьку композицію за мотивами творів Кобзаря, долучилися до флешмобу, зачитавши вірш із циклу «В казематі» («Мені однаково, чи буду…»).
Тематичні заходи в області з нагоди дня народження Тараса Шевченка тривають. Зокрема, у Чернігівському кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбудуться «Шевченківські читання» — творчі зустрічі чернігівських поетів та виконавців патріотичних віршів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.