Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:36:42

Створено чергові первинки Профспілки в ОТГ Чернігівщини

07.03.2017   12:12Агенцiя

На початку березня 2017 року створені новіпервинні організації Профспілки працівників освіти і науки України на рівні Корюківської та Лосинівської об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Члени Профспілки, які представляли всі навчальні закладиКорюківської ОТГ, зібралися в актовій залі Корюківської гімназії, одноголосноприйняли рішення про створення первинної профспілкової організації на рівнігромади. Обрано профком новоствореної організації та голову, якою стала Кириченко Алла Анатоліївна. На зборахбули присутні голова обласної організації Профспілки Т.А. Матвеєва таюрисконсульт О.В. Лугина.

А вже наступного дня, 2 березня, спілчани з обох Лосинівських шкіл тасадочка, Шатурського та Сальненського НВК провели збори про створення первинноїпрофспілкової організації Профспілки Лосинівської ОТГ. Головою організаціїобрана Інга Віталіївна Чеботаєва.Після зборів працівники заступник голови обласної організації Профспілки Н.В. Дудка та юрисконсульт О.В.Лугина, які були присутні на зборах, відповіли на питання освітян, щовиникли в них у зв’язку зі змінами в законодавстві щодо оплати праці, якінабули чинності з початку року.

На сьогодні первинні профспілкові організації вже створені у 8 із 16 громадЧернігівщини, які перебувають у прямих бюджетних відносинах з Державнимбюджетом.

Працівники обласної організації Профспілки продовжують відвідуватиоб’єднані територіальні громади та роз’яснювати членам Профспілки, які працюютьу закладах освіти ОТГ, про суть територіальної реформи та зміни, які у зв’язкуз цим відбуваються в структурі Профспілки.
 

Чернігівська обласна організація Профспілки

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.