Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 17:39:41

Створено чергові первинки Профспілки в ОТГ Чернігівщини

07.03.2017   12:12Агенцiя

На початку березня 2017 року створені новіпервинні організації Профспілки працівників освіти і науки України на рівні Корюківської та Лосинівської об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Члени Профспілки, які представляли всі навчальні закладиКорюківської ОТГ, зібралися в актовій залі Корюківської гімназії, одноголосноприйняли рішення про створення первинної профспілкової організації на рівнігромади. Обрано профком новоствореної організації та голову, якою стала Кириченко Алла Анатоліївна. На зборахбули присутні голова обласної організації Профспілки Т.А. Матвеєва таюрисконсульт О.В. Лугина.

А вже наступного дня, 2 березня, спілчани з обох Лосинівських шкіл тасадочка, Шатурського та Сальненського НВК провели збори про створення первинноїпрофспілкової організації Профспілки Лосинівської ОТГ. Головою організаціїобрана Інга Віталіївна Чеботаєва.Після зборів працівники заступник голови обласної організації Профспілки Н.В. Дудка та юрисконсульт О.В.Лугина, які були присутні на зборах, відповіли на питання освітян, щовиникли в них у зв’язку зі змінами в законодавстві щодо оплати праці, якінабули чинності з початку року.

На сьогодні первинні профспілкові організації вже створені у 8 із 16 громадЧернігівщини, які перебувають у прямих бюджетних відносинах з Державнимбюджетом.

Працівники обласної організації Профспілки продовжують відвідуватиоб’єднані територіальні громади та роз’яснювати членам Профспілки, які працюютьу закладах освіти ОТГ, про суть територіальної реформи та зміни, які у зв’язкуз цим відбуваються в структурі Профспілки.
 

Чернігівська обласна організація Профспілки

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини