Патрульний у свій вихідний затримав зловмисника
Патрульний поліцейський Іван Заяць 4 березня близько восьмої вечора, у свій вихідний, йшов вулицею у справах. На зустріч йому пройшла жінка, а за кілька десятків метрів – якийсь чоловік.
Незнайомець здався поліцейському підозрілим – він мав досить дивний вигляд, до того ж у нього на руках були рукавички, хоча на вулиці вже досить тепло.
Патрульний озирнувся і побачив, що невідомий біжить просто на жінку, яка йшла попереду нього. Підбігши, він обхопив її однією рукою за плечі, іншою – щось приставив до горла (як потім з’ясувалося, він наказав їй віддати сумку).
Відстань між ними була не велика. Іван крикнув, щоб чоловік відпустив жінку і став наближатися до зловмисника. Побачивши небажаного свідка, невідомий кинувся тікати.
Правоохоронець побіг слідом за ним, паралельно телефонуючи до чергової служби Управління патрульної поліції. Черговий офіцер, вислухавши повідомлення, направив на допомогу колезі найближчий патрульний екіпаж.
Приблизно за квартал поліцейський наздогнав невідомого і затримав його. А через кілька хвилин під’їхав екіпаж патрульної поліції та слідчо-оперативна група.
Затриманим виявився 29-річний кримчанин, уже не раз судимий за скоєння аналогічних злочинів. Під час огляду у затриманого вилучили предмет, схожий на ніж для відкривання консервів.
У поліції Чернігова за фактом події зареєстровано кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 186 ( грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно) Кримінального кодексу України.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression