Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 15:27:47

Почесні відзнаки чернігівкам з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру

07.03.2017   10:53

З нагоди Міжнародного жіночого дня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження про нагородження почесними грамотами та подяками:

За активну громадську позицію, розвиток волонтерського руху на Чернігіщині щодо підтримки учасників АТО, почесною грамотою нагороджено:

– ДЕРКАЧ Віталію Віталіївну, дружину загиблого бійця 1-ої окремої танкової бригади Сергія Деркача, члена громадської організації "Родина Воїна";

– ЖИТНІКОВУ Людмилу Володимирівну, матір Ігоря Нешка, Героя загиблого в АТО, члена громадської організації "Єдина Родина Чернігівщини".


За активну громадську позицію, розвиток волонтерського руху на Чернігівщині щодо підтримки учасників АТО, подяку міського голови оголошено:

– БЕЛЕВАНЦЕВІЙ Олені Миколаївні, матері Володимира Близнюка, Героя загиблого в АТО, члену громадської організації "Єдина Родина Чернігівщини";

– БРУЙ Наталії Василівні, дружині загиблого бійця 1-ої окремої танкової бригади Миколи Бруя, члену громадської організації "Родина Воїна".


За активну участь у громадському житті міста Чернігова, подяку міського голови оголошено:

– МАЖУЗІ Катерині Олександрівні, члену правління Ліги ділових та професійних жінок України;

– МІРОШНИЧЕНКО Оксані Андріївні, віце-президенту Ліги ділових та професійних жінок України.


За сумлінну службу в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня подяку міського голови оголошено:

- КУЛЕШОВІЙ Марії Анатоліївні, головному спеціалісту юридичного відділу Чернігівської міської ради, за сумлінну службу в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

 - СОРОЦІ Надії Михайлівні, головному спеціалісту загального відділу Чернігівської міської ради, за багаторічну сумлінну службу в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову