Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 17:57:16

Затримано 3-х осіб, які здійснювали незаконний збір квітів

07.03.2017   08:16Агенцiя

Загалом, порушниками незаконно зібрано більше 1400 штук рослин. Квіти вилучені у встановленому законодавством порядку.

В ході проведення рейдової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства та в рамках посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища, затримано 3-х осіб, які здійснювали незаконний збір квітів Підсніжника білосніжного – виду, занесеного до Червоної Книги України, на території одного з об’єктів природно-заповідного фонду - ботанічного заказника місцевого значення. 
   
На порушників складені адміністративні матеріали та направлені на розгляд до райсуду. Збитки, завдані навколишньому природному середовищу внаслідок незаконного збору червонокнижних первоцвітів становлять більше 87 тис. грн.
   
Враховуючи, те що цей вид підсніжників дуже рідкісний і зростає лише в декількох місцях  області, природним ресурсам  завдано непоправної шкоди, оскільки  квіти були зібрані разом з цибулинками.
   
З боку суб’єкта господарювання, за яким закріплено ботанічний заказник, не проводиться належна охорона червонокнижних видів. Вказаному суб’єкту господарювання видано припис, про забезпечення охорони вищевказаного об’єкту.
   
Державна екологічна інспекція у Чернігівській області вкотре закликає громадян бути свідомими, не знищувати, не паплюжити природу рідного краю, а берегти її для нащадків; не зривати ранньоквітучі рослини, не торгувати ними та не купувати.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини