Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 09:29:59

У річці Бистриця потонув 59-річний чоловік

06.03.2017   15:49

5 березня о 14:05 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що з річки Бистриця жителі райцентру підняли на поверхню тіло потопельника.

Як з’ясувалося, ним виявився 59-річний мешканець м. Бобровиця, який ще 3 березня пішов на риболовлю до річки та не повернувся.

Обставини трагічного випадку та причину смерті чоловіка наразі з’ясовують правоохоронні органи.

У зв`язку з цим, Управління ДСНС України у Чернігівській області звертається до населення з наполегливим проханням утриматися від виходу на тонку кригу водойм та не ризикувати власним життям.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини