Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 03:02:27

Стели на Болдиній горі: оприлюднене офіційне повідомлення

06.03.2017   11:18Агенцiя

2 березня, в друкованому ЗМІ – газеті "Чернігівські новини – 7 днів" – оприлюднене офіційне оголошення про визнання конкурсу на кращу ескізну пропозицію зображень барельєфів замість демонтованих з двох стел у складі пам’ятки історії місцевого значення – Меморіального комплексу Слави воїнів, партизанів та підпільників та могили невідомого солдата (на Болдиній горі) таким, що не відбувся.

Факт публікації означає де-юре завершення цього конкурсу і можливість оголосити його повторно, вдруге. Саме таку рекомендацію дав конкурсний комітет, приймаючи дане рішення. Також процедурно для оголошення повторного конкурсу потрібне ще відповідне рішення виконкому міської ради. Тому, коли воно буде прийнято, про це буде повідомлено окремо.

Як ми вже інформували раніше, за час прийому конкурсних пропозицій з 21 листопада 2016 року по 20 січня 2017 року до міської ради надійшли 3 заяви фізичних та юридичних осіб про намір узяти участь у цьому конкурсі. У терміни, визначені Положенням про проведення вказаного конкурсу (з 21 листопада 2016 року до 20 січня 2017 року включно), до управління архітектури та містобудування міської ради надана 1 (одна) конкурсна пропозиція.

Пунктом 6.7 зазначеного Положення про проведення конкурсу встановлено, що конкурс вважається таким, що відбувся, якщо на нього подано не менше трьох ескізних пропозицій, з яких хоча б одній журі конкурсу вважає за можливе присудити премію.

Завданням конкурсу є увіковічення в зображеннях нових барельєфів наступних періодів історії України: доби українського козацтва (друга стела) та доби національно-визвольного руху 1917 - 1921 років (третя стела). Нові барельєфи мають створити завершену архітектурно-монументальну композицію та єдиний тематичний простір Меморіального комплексу для увічнення героїчного минулого українського народу.

Дві демонтовані стели зараз знаходяться на зберіганні в міському комунальному підприємстві “Спецкомбінат комунально – побутового обслуговування”. Як розповів прес-службі міської ради його керівник Володимир Куліш, барельєфи зберігаються у спеціальному контейнері. Вони є в наявності і повністю в тому стані, в якому їх зняли.

Подальша доля цих барельєфів ще не визначена.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).