Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:28:54

Завдяки одному з проектів Громадського бюджету в Чернігові місто дає допомогу на лікування онкохворих дітей

04.03.2017   10:17

З початку цього року в Чернігові серед інших проектів-переможців Бюджету участі почав реалізовуватися проект «Допомога онкохворим дітям міста Чернігова». Цим проектом передбачена матеріальна підтримка – надання в 2017 році з міського бюджету на лікування кожної такої дитини по 7 тис. грн.

Процедура отримання допомоги наступна: заява та необхідні підтверджуючі документи надаються у відділ звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9) і при їх надходженні виконком ухвалює рішення про виплату коштів. Після цього за кілька днів гроші виплачуються. Аби це було максимально швидко, прийняте рішення видавати їх готівкою через касу бухгалтерії міської ради.

За рішенням позаминулого засідання виконкому, від 15 січня, допомогу за цим проектом отримали перші 7 родин. У тому числі – мама маленького Тимофія Зленка. Сьогодні на виконкомі таке рішення приймалося вдруге – заради лікування ще чотирьох дітей з нашого міста.

Також, цим же рішенням,  передбачене надання матеріальної допомоги у 10 тис. грн на лікування ще однієї чернігівської дитини з тяжкою хворобою – за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання повноважень депутатів обласної ради Валентина Мельничука та Ігоря Вдовенка.

При прийнятті сьогоднішнього рішення члени виконкому міської ради – хто міг і хотів до цього долучитися - додали до бюджетних і свої власні кошти, зібравши їх після засідання. З такою ініціативою виступив міський голова Владислав Атрошенко, який і зробив перший внесок. За спільним рішенням, розміри внесків залишаться таємницею. Загалом зібрано 5 тис. грн, які будуть порівну розділені між п’ятьма дітьми, допомога яким виділялася сьогодні. Кошти перерахують на банківські картки батькам.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня 08:28

21 листопада у Куликівській об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг, модернізований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.