Чернігівщина втратила бійця
25 лютого близько дев’ятої вечора під час виконання бойового завдання біля селища Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області загинув молодший сержант чернігівець Дмитро Пономаренко.
За повідомленням прес-центру штабу АТО, 25 лютого на Донецькому напрямку з гранатометів та стрілецької зброї обстрілювалися Новгородське, Піски, Новолуганське, Верхньоторецьке, Кірове та Зайцеве.
Дмитро Пономаренко, 1981 року народження, був призваний на військову службу за контрактом у 2015 році. Служив у 550 окремій радіолокаційній роті. Відряджений для служби в зоні антитерористичної операції у складі 72-ї окремої механізованої бригади.
Світла пам'ять загиблому захиснику України!
Висловлюємо глибоке співчуття його рідним і близьким.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.