Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 05:00:16

Стягнуто до бюджету територіальної громади 42 тис. грн. за порушення вимог природоохоронного законодавства

27.02.2017   07:37

Органи прокуратури області комплексно протидіють правопорушенням у сфері охорони навколишнього природного середовища, в тому числі щодо знищення водних біоресурсів.

Установлено, що на території Мезинського національного природного парку (Коропський район) у річці загальнодержавного значення жителями Сумщини за допомогою заборонених знарядь здійснено незаконний вилов майже 300 рибин.

Кримінальне провадження за фактом незаконного зайняття рибним, водним добувним промислом, вчинене способом масового знищення, розглянуто судом з ухваленням обвинувального вироку. Водночас шкоду, заподіяну навколишньому природному середовищу, винними особами не відшкодовано.

Послідовно відстоюючи правову позицію та з метою поновлення порушених інтересів держави прокурор звернувся до суду з позовом про відшкодування збитків.

Рішенням місцевого суду вимоги прокурора задоволено та стягнуто з винних осіб на користь територіальної громади 42 тис. грн.

Всього у поточному році у сфері охорони навколишнього природного середовища прокурорами уже заявлено позовів на 1,3 млн. грн., із яких на суму майже 250 тис. грн. вже задоволено.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини